آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

 

 

آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی در سایت پی سی کلاس توسط برترین اساتید برگزار می شود. زبان انگلیسی  یک زبان با ریشه غرب آلمانی می باشد که برای اولین بار در اوایل قرن وسطا در انگلیس مورد استفاده قرار گرفت.این زبان سومین زبان مادری بعد از چینی و اسپانیایی  می باشد.انگلیسی جدید صرف فعل ندارد و بیشتر با استفاده از فعل های کمکی و  تغییر در جملات،معانی سخت و پیچده را می سازد.امروزه آموزش زبان انگلیسی مورد توجه عموم قرار گرفته شده است.

  • آموزش زبان انگلیسی آنلاین:

آموزش زبان انگلیسی آنلاین ،آموزشی ارزان و آسان در هر زمان و هر مکان برای تمامی داوطلبانی که شرایط حضور در کلاس ها را ندارند در سایت پی سی کلاس برگزار می شود که تدریس آنلاین زبان انگلیسی شامل  تمامی سطح های مقدماتی ،ابتدایی ،پیشرفته و انگلیسی تافل و..می باشد. می توانند به صورت رایگان در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند و با بهترین دبیران سایت پی سی کلاس ،کلاس آنلاین خود را شروع کنند،آموزش زبان انگلیسی آنلاین ،آموزشی مبتنی بر یادگیری،مشارکتی و تعاملی می باشد.

 

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

  • آموزش مکالمه زبان انگلیسی:

شاید شما کمتر مکالمه تمرین می‌کنید و ترجیح می‌دهید موقع صحبت‌کردن، بیشتر ساکت باشید و گوش بدهید. دلیلش شاید این است که به‌اندازه‌ی کافی برای صحبت‌کردن اعتماد‌ به‌ نفس ندارید. یا شاید به این دلیل است که در خانه یا در کلاس زبان انگلیسی بیشتر زمان یادگیری شما برای خواندن، نوشتن و شنیدن صرف می‌شود. اگر یک همراه مکالمه‌ی خوب نداشته باشید، یا اینکه در یک کشور انگلیسی زبان زندگی نکنید، تمرین‌کردن مکالمه زبان انگلیسی ممکن است خیلی سخت باشد.

برای همین است که عموما، این نوع از خروجی کمتر از همه تمرین می‌شود. ممکن است فکر کنید مکالمه با افراد خیلی آسان باشد، ولی بیشتر مواقع این‌طور نیست.

مکالمه زبان انگلیسی ممکن است استرس‌آور باشد

۱. از فناوری مورد علاقه‌ی خود استفاده کنید

۲. از وبسایت Verbling Community استفاده کنید

. از Hello Talk استفاده کنید

۴. برنامه‌ی WordReference Dictionary را دانلود کنید

۵. روز خود را مانند یک برنامه‌ی مستند تلویزیونی روایت کنید

۶. همه چیز را بدون فکر‌کردن ترجمه کنید

یادگیری آسان زبان انگلیسی:

۱-انگلیسی جنسیت ندارد:نزدیکترین زبان ها به این زبان، فرانسه  و آلمانی  می باشد که هر دو برخلاف زبان انگلیسی دارای جنسیت برای اسامی هستند.همچنین زبان های شرق اروپا (روسی ،اسلوایی) و زبان اسپانیایی و عربی  دارای جنسیت برای اسامی می باشند .۲-از خط لاتین استفاده می کند:زبان انگلیسی برای نگارش از خط لاتین،خطی که همه ما قبل از آموزش این زبان با آن آشنا شده ایم ،استفاده و  نوشتن و خواندن  را آسان تر می کند.۳-لغات  مشترک بسیاری وجود دارد: میان زبان انگلیسی و فارسی لغات مشترک بسیاری وجود دارد که تمام این لغات از زبان انگلیسی وارد زبان فارسی شده اند .۴-افعال صرف نمی شوند: در زبان انگلیسی فعل ها  تقریبا صرف نمی شوند و این موضوع استفاده از آنها را در عبارات و جملات آسان می نمایید.۵-انگلیسی وفارسی خویشاوندان دور هستند: بین  این دو زبان ساختارهای مشابه ودستور های گرامری ( استفاده از فعل ها،ضمیرهاو…) وجود دارد.

روشهای یادگیری زبان انگلیسی:

۱-تدریس دستوری:روش اول رایج ترین روش تدریس زبان  می باشد،در این روش دبیر علاوه بر اینکه بر زبان انگلیسی تسلط دارد باید به زبان مادری زبان آموز خود مسلط باشد زیرا بخش اصلی ومهم تدریس دستوری به توان مدرس در ترجمه بستگی دارد و قواعد آن باید به زبان مادری تدریس شود.۲-تدریس تک زبانه:روش دوم مستقیم‌ترین روش‌ تدریس زبان انگلیسی است که تدریس واژه ها در اولویت قرار دارد و نیازی به توضیح ساختارهای دستوری نمی باشد.۳-تدریس شنیداری:روش سوم بیشتر مربوط به تمرینات مکالمه می باشد،ودبیر می تواند با استفاده از تصاویر و اشیا و حتی سفر به زبان آموز خود کمک کند تا تمام واژگانی را که می شنود یاد بگیرد.۴-تدریس فراگیر: این روش مناسب ترین راه یادگیری زبان انگلیسی مخصوصا برای بزرگسالان است که می توانند با آموزش آن به کشورهای خارجی سفر کنند.۵-تدریس ترجمه ای:این روش به روش دستوری شباهت دارد .

یادگیری آنلاین زبان انگلیسی:

تدریس آنلاین زبان انگلیسی ،آموزشی ارزان و آسان در هر زمان و هر مکان برای تمامی داوطلبانی که شرایط حضور در کلاس ها را ندارند در سایت پی سی کلاس برگزار می شود که تدریس آنلاین زبان انگلیسی شامل  تمامی سطح های مقدماتی ،ابتدایی ،پیشرفته و انگلیسی تافل و..می باشد. می توانند به صورت رایگان در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند و با بهترین دبیران سایت پی سی کلاس ،کلاس آنلاین خود را شروع کنند،آموزش آنلاین آموزشی مبتنی بر یادگیری،مشارکتی و تعاملی می باشد.

  • جهت مشاوره و تعیین سطح رایگان آموزش زبان انگلیسی رایگان با بهترین اساتید کلیک فرمایید:

تدریس آنلاین زبان انگلیسی

 

 پانوشت:آموزش زبان،آموزش زبان انگلیسی،یادگیری زبان انگلیسی،کلاس زبان انگلیسی،آموزش مکالمه زبان انگلیسی،آموزش گرامر زبان انگلیسی،آموزش زبان انگلیسی تصویری،آموزش زبان انگلیسی آنلاین،تدریس آنلاین زبان انگلیسی،تدریس زبان انگلیسی،انگلیسی تافل،آیلتس،آموزش  زبان در کرج،آموزش زبان در تهران،آموزش زبان در مشهد،آموزش زبان در شیراز،آموزش زبان در کرمان
X