آموزش زیست

زیست

آموزش زیست(زیست شناسی ) و یا بیولوژی از دانش و علوم طبیعی مربوط به جانداران است،این دانش به تحلیل ویژگی ها و چگونگی به وجود آمدن گونه ها و افراد و رفتارجانداران و همچنین به تحلیل ارتباط جانداران با همدیگر و محیط اطرافشان می پردازد.مهمترین موضوعات زیست شناسی عبارت است از:

 1. سلول ها واحد اصلی زندگی می باشند.
 2.  زایه یا ژن ها واحد اصلی وراثت می باشند.
 3. تمام موجودات زنده انرژی مصرف می نمایند و آن را به طور دیگری تبدیل می کنند.
 4. گونه های جدید و صفت های ارثی ،محصول تکامل می باشند.
 5. ارگانیسم‌ها محیط داخلی خود را برای حفظ یک وضعیت ثبات و پایدار حفظ می نمایند.
 • نکات آموزش زیست:

 1. در ابتدا مبحثی را که میخواهید یاد بگیرید  ،انتخاب و با دقت متن کتاب زیست را بخوانید.در  زیست شناسی تمامی کلمات کتاب درسی مهم می باشند.
 2. در مرحله دوم بعد از اینکه  تمام تلاش خود را برای حفظ و درک بهتر  کردید حالا نوبت منبع کمک آموزشی  و سوالات زیست کنکور می باشد.
 3.  بعد از اتمام مطالعات  باید کیفیت مطالعه خود را ارزیابی و سنجش  کنید.
 4. بعد از اتمام مطالعه ،بهترین کتاب تست زیست کنکور را فراهم و شروع به تست زنی نمایید .
 5.  مهمترین مرحله یادگیری زیست ،تکرار و مرور تمام مباحث است.
 6. اخرین مرحله برای تکمیل یادگیری زیست، زدن تست به تعداد ۵۰ عدد و در زمان ۲۷ دقیقه وباید طبق بودجه بندی زیست  کنکور انجام شود.

 

آموزش زیست

 

 • در سایت پی سی کلاس چگونه و از کجا شروع کنیم؟

  در سایت پی سی کلاس تمام نکات آموزش زیست به صورت صحیح و با برنامه ریزی عالی برای تمامی دانش آموزان و داوطلبان کنکور فراهم شده است.وبهترین اساتید برای آموزش زیست دهم تا دوازدهم تجربی و زیست کنکور و زیست دانشگاهی و حتی در مقطع ارشد و دکترا انتخاب شده است.

 • جهت مشاوره و تعیین سطح رایگان آموزش زیست  با بهترین اساتید کلیک فرمایید:

پانوشت:آموزش زیست،کتاب زیست،زیست شناسی،سوالات زیست کنکور ،بودجه بندی زیست کنکور،زیست دهم،زیست پیش،بهترین کتاب تست زیست کنکور،سوالات زیست کنکور ۹۵،آموزش زیست در کرج،آموزش زیست در تهران،آموزش زیست در شیراز،آموزش زیست در اصفهان،آموزش زیست در مشهد،آموزش زیست در کرمان

X