تدریس خصوصی زبان انگلیسی | تدریس آنلاین زبان | تدریس خصوصی زبان

اگر نیاز به استاد در این درس دارید بهترین اساتید و دبیران پی سی کلاس در کنار شما هستند بر روی لینک های زیر کلیک نمایید

تدریس به صورت حضوری و آنلاین

تدریس خصوصی زبان انگلیسی

 تدریس خصوصی زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

امروزه کامل ترین شکل انتقال مفاهیم از طریق زبان و گفتار  و یا از طریق نوشتاری میباشد. پس بنابراین اگر فردی میخواهد در هر زمینه ای موفق باشد یادگیری زبان انگلیسی برایش یک ضرورت به شمار می رود چرا که زبان انگلیسی به عنوان زبان بین المللی میتواند تمام نیاز های شما در زمینه کسب اطلاعات روز دنیا و تجربیاتی که دیگران در این زمینه بدست آورده اند شریک و همراه کند.

امروزه نیز در ارتباطات بین المللی زبان انگلیسی اهمیت ویژه ای دارد و همه افراد به دنبال یادگیری آن هستند.

 استفاده از آموزشگاه و تدریس خصوصی زبان از جمله روشهایی است که برای یادگیری زبان استفاده می شود.و همه افراد در اولین قدم آموزشگاه زبان را انتخاب می کنند.و افرادی که میخواهند در آزمون های زبان انگلیسی (تافل، آیلتس) شرکت کنند از تدریس خصوصی بهره می گیرند.برای موفقیت درس زبان در آزمون سراسری و یا شرکت در کنکور زبان انگلیسی تدریس خصوصی نیز پیشنهاد می شود.

به طوری که می دانیم بهره وری کلاسهای خصوصی یا تدریس خصوصی زبان  از آموزشگاه های  زبان بالاتر می باشد.اگر تمایل دارید تدریس خصوصی زبان توسط مدرس خانم برای شما انجام شود سایت پی سی کلاس این امکان را فراهم نموده است.

تدریس مجازی زبان انگلیسی

سایت پی سی کلاس با معرفی مدرس، معلم و دبیرهای برتر زبان انگلیسی از مبتدی تا پیشرفته با متدهای روز دنیا و آموزش مکالمه تخصصی خدماتی را به شما عزیزان ارایه می دهد.

دانش آموزان گرامی برای رفع اشکالات خود در درس زبان انگلیسی  میتوانند از دبیرهای خصوصی زبان پی سی کلاس بهره گیرید و موفقیت چشمگیری را در امتحانات خود داشته باشند.

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج

آموزش زبان انگلیسیآماده سازی و تقویت دروس زبان انگلیسی کلیه مقاطع – آموزش خصوصی زبان انگلیسی – آموزش تخصصی زبان از مبتدی تا پیشرفته برای تمامی سنین

تدریس خصوصی Speaking – Writing – Listening – Vocabulary – Reading

تدریس خصوصی مهارت های چهارگانه در انگلیسی و دوره آمادگی امتحانات دبیرستان

تدریس مجازی زبان انگلیسی برای مقطع راهنمائی و دبیرستان توسط مدرسین آقا و خانم در سایت پی سی کلاس.

آموزش زبان انگلیسی بخصوص تدریس دوره راهنمایی و دبیرستان در نقاط مختلف کشور با قیمت و هزینه مناسب در سایت پی سی کلاس انجام می گیرد.
تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج

آموزش زبان انگلیسی

 

 

آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی در سایت پی سی کلاس توسط برترین اساتید برگزار می شود. زبان انگلیسی یک زبان با ریشه غرب آلمانی می باشد که برای اولین بار در اوایل قرن وسطا در انگلیس مورد استفاده قرار گرفت.این زبان سومین زبان مادری بعد از چینی و اسپانیایی می باشد.انگلیسی جدید صرف فعل ندارد و بیشتر با استفاده از فعل های کمکی و تغییر در جملات،معانی سخت و پیچده را می سازد.امروزه آموزش زبان انگلیسی مورد توجه عموم قرار گرفته شده است.

  • آموزش زبان انگلیسی آنلاین:

آموزش زبان انگلیسی آنلاین ،آموزشی ارزان و آسان در هر زمان و هر مکان برای تمامی داوطلبانی که شرایط حضور در کلاس ها را ندارند در سایت پی سی کلاس برگزار می شود که تدریس آنلاین زبان انگلیسی شامل تمامی سطح های مقدماتی ،ابتدایی ،پیشرفته و انگلیسی تافل و..می باشد. می توانند به صورت رایگان در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند و با بهترین دبیران سایت پی سی کلاس ،کلاس آنلاین خود را شروع کنند،آموزش زبان انگلیسی آنلاین ،آموزشی مبتنی بر یادگیری،مشارکتی و تعاملی می باشد.

 

آموزش زبان انگلیسی آنلاین

  • آموزش مکالمه زبان انگلیسی:

شاید شما کمتر مکالمه تمرین می‌کنید و ترجیح می‌دهید موقع صحبت‌کردن، بیشتر ساکت باشید و گوش بدهید. دلیلش شاید این است که به‌اندازه‌ی کافی برای صحبت‌کردن اعتماد‌ به‌ نفس ندارید. یا شاید به این دلیل است که در خانه یا در کلاس زبان انگلیسی بیشتر زمان یادگیری شما برای خواندن، نوشتن و شنیدن صرف می‌شود. اگر یک همراه مکالمه‌ی خوب نداشته باشید، یا اینکه در یک کشور انگلیسی زبان زندگی نکنید، تمرین‌کردن مکالمه زبان انگلیسی ممکن است خیلی سخت باشد.

برای همین است که عموما، این نوع از خروجی کمتر از همه تمرین می‌شود. ممکن است فکر کنید مکالمه با افراد خیلی آسان باشد، ولی بیشتر مواقع این‌طور نیست.

مکالمه زبان انگلیسی ممکن است استرس‌آور باشد

۱. از فناوری مورد علاقه‌ی خود استفاده کنید

۲. از وبسایت Verbling Community استفاده کنید

. از Hello Talk استفاده کنید

۴. برنامه‌ی WordReference Dictionary را دانلود کنید

۵. روز خود را مانند یک برنامه‌ی مستند تلویزیونی روایت کنید

۶. همه چیز را بدون فکر‌کردن ترجمه کنید

یادگیری آسان زبان انگلیسی:

۱-انگلیسی جنسیت ندارد:نزدیکترین زبان ها به این زبان، فرانسه و آلمانی می باشد که هر دو برخلاف زبان انگلیسی دارای جنسیت برای اسامی هستند.همچنین زبان های شرق اروپا (روسی ،اسلوایی) و زبان اسپانیایی و عربی دارای جنسیت برای اسامی می باشند .۲-از خط لاتین استفاده می کند:زبان انگلیسی برای نگارش از خط لاتین،خطی که همه ما قبل از آموزش این زبان با آن آشنا شده ایم ،استفاده و نوشتن و خواندن را آسان تر می کند.۳-لغات مشترک بسیاری وجود دارد: میان زبان انگلیسی و فارسی لغات مشترک بسیاری وجود دارد که تمام این لغات از زبان انگلیسی وارد زبان فارسی شده اند .۴-افعال صرف نمی شوند: در زبان انگلیسی فعل ها تقریبا صرف نمی شوند و این موضوع استفاده از آنها را در عبارات و جملات آسان می نمایید.۵-انگلیسی وفارسی خویشاوندان دور هستند: بین این دو زبان ساختارهای مشابه ودستور های گرامری ( استفاده از فعل ها،ضمیرهاو…) وجود دارد.

روشهای یادگیری زبان انگلیسی:

۱-تدریس دستوری:روش اول رایج ترین روش تدریس زبان می باشد،در این روش دبیر علاوه بر اینکه بر زبان انگلیسی تسلط دارد باید به زبان مادری زبان آموز خود مسلط باشد زیرا بخش اصلی ومهم تدریس دستوری به توان مدرس در ترجمه بستگی دارد و قواعد آن باید به زبان مادری تدریس شود.

۲-تدریس تک زبانه:روش دوم مستقیم‌ترین روش‌ تدریس زبان انگلیسی است که تدریس واژه ها در اولویت قرار دارد و نیازی به توضیح ساختارهای دستوری نمی باشد.

۳-تدریس شنیداری:روش سوم بیشتر مربوط به تمرینات مکالمه می باشد،ودبیر می تواند با استفاده از تصاویر و اشیا و حتی سفر به زبان آموز خود کمک کند تا تمام واژگانی را که می شنود یاد بگیرد.

۴-تدریس فراگیر: این روش مناسب ترین راه یادگیری زبان انگلیسی مخصوصا برای بزرگسالان است که می توانند با آموزش آن به کشورهای خارجی سفر کنند.

۵-تدریس ترجمه ای:این روش به روش دستوری شباهت دارد .

یادگیری آنلاین زبان انگلیسی:

تدریس آنلاین زبان انگلیسی ،آموزشی ارزان و آسان در هر زمان و هر مکان برای تمامی داوطلبانی که شرایط حضور در کلاس ها را ندارند در سایت پی سی کلاس برگزار می شود که تدریس آنلاین زبان انگلیسی شامل تمامی سطح های مقدماتی ،ابتدایی ،پیشرفته و انگلیسی تافل و..می باشد. می توانند به صورت رایگان در آزمون تعیین سطح شرکت نمایند و با بهترین دبیران سایت پی سی کلاس ،کلاس آنلاین خود را شروع کنند،آموزش آنلاین آموزشی مبتنی بر یادگیری،مشارکتی و تعاملی می باشد.

  • جهت مشاوره و تعیین سطح رایگان آموزش زبان انگلیسی رایگان با بهترین اساتید کلیک فرمایید:

تدریس آنلاین زبان انگلیسی

 

پانوشت:آموزش زبان،آموزش زبان انگلیسی،یادگیری زبان انگلیسی،کلاس زبان انگلیسی،آموزش مکالمه زبان انگلیسی،آموزش گرامر زبان انگلیسی،آموزش زبان انگلیسی تصویری،آموزش زبان انگلیسی آنلاین،تدریس آنلاین زبان انگلیسی،تدریس زبان انگلیسی،انگلیسی تافل،آیلتس،آموزش زبان در کرج،آموزش زبان در تهران،آموزش زبان در مشهد،آموزش زبان در شیراز،آموزش زبان در کرمان

پانوشت :

تدریس خصوصی  انگلیسی،تدریس خصوصی زبان،تدریس خصوصی انگلیسی دبیرستان،تدریس خصوصی انگلیسی کنکور،تدریس خصوصی،تدریس خصوصی توسط مدرس خانم،تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج

تدریس خصوصی زبان انگلیسی راهنمایی و دبیرستان،تدریس خصوصی انگلیسی پایه تا پیش دانشگاهی
کلمات کلیدی: تدریس خصوصیتدریس خصوصی آنلاین -خرید و فروش محصولات آموزشی-تدریس خصوصی- تدریس خصوصی- آنلاین تدریس خصوصی دروس-تدریس خصوصی ریاضی-تدریس خصوصی فیزیکتدریس خصوصی شیمیتدریس خصوصی پایه ششمتدریس خصوصی زبان فارسیتدریس خصوصی زبان عربی-آموزش مجازی زبان انگلیسی-تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج-آموزش زبان انگلیسی–تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج-آموزش زبان انگلیسی

تدریس خصوصی زبان انگلیسی در منزل تهران

یادگیری یک زبان خارجی می‌تواند زندگی شما را تحت تاثیر خود قرار دهد و بر مواردی مانند سلامتی، فرصت‌های شغلی، روابط و رشد و توسعه‌ی فردی اثر بگذارد. متاسفانه معمولاآدم‌ها در یادگیری زبان‌های دیگری غیر از زبان مادری‌ بسیار تنبل هستند. وقتی زبان دیگری را بدانید مطمئنا درهای زیادی به روی‌تان گشوده می‌شود.

چند مزیت تدریس زبان :

  1. هوشیار شدن ذهن
  2. فرصت های شغلی بیشتر و بهتر
  3. فرصت های بهتر برای سفر کردن
  4. تحصیل در برترین مدرسه ها و دانشگاه ها
  5. لذت بردن از ادبیات کلاسیک و فیلم ها به زبان اصلی
  6. و …
آموزش خصوصی زبان

اگر شما هم قصد یادگیری انواع زبان ها را دارید میتوانید از طریق تدریس خصوصی زبان و یا آموزش آنلاین زبان در پی سی کلاس با بهترین اساتید در ارتباط باشید و هر زبانی را که میخواهید یاد بگیرید.

در پی سی کلاس شما علاوه بر زبان ها میتوانید تمامی دروس مدرسه و دانشگاهی خود را فرا بگیرید و طبق اصول پیش بروید همه چیز را از طریق اساتید مجرب ما یاد بگیرید.

به بهانه تدریس زبان و آموزش خصوصی زبان اشاره ای داشته باشیم به زبان‌های برتر دنیا بر اساس تعداد انسان‌هایی که این زبان را صحبت می‌کنند:

زبان ها

۱- چینی مندرین: ۸۸۲ میلیون نفر

اولین زبان که تعداد افراد بیشتری با آن با یکدیگر ارتباط برقرار میکنند برای پر جمعیت ترین کشور جهان است. آموزش زبان چینی آنقدر هم آسان نیست صحبت کردن به این زبان میتواند بسیار هم مشکل باشد اما این به این معنی نیست که شما نمیتوانید این زبان را یاد بگیرید وقتی این تعداد میتوانند به این زبان صحبت کنند مسلما شما هم میتوانید پس کوتاهی نکنید و برای تدریس خصوصی زبان چینی اقدام کنید تا آن را با تمام ظرافت هایش فرا بگیرید.

۲- انگلیسی: ۵۰۸ میلیون نفر

با اینکه این زبان اول نیست اما زبان بین المللی است و بسیاری از کشور ها از این زبان استفاده میکنند و زبان اصلی بسیاری از کشور ها است.

۳- هندی: ۴۹۷ میلیون نفر

زبان هندی زبان اصلی کشور پر جمعیت هندوستان است که به لهجه های مختلفی تلفظ میشود. اما میتوان گفت تدریس زبان انگلیسی نیز در هندوستان اهمیت بسیار زیادی دارد.

تدریس خصوصی زبان

۴- اسپانیایی: ۳۹۲ میلیون نفر

۵- روسی: ۲۷۷ میلیون نفر

۶- عربی: ۲۴۶ میلیون نفر

۷- بنگالی: ۲۱۱ میلیون نفر

۸- پرتغالی: ۱۹۱ میلیون نفر

۹- مالایی-اندونزیایی: ۱۵۹ میلیون نفر

۱۰- فرانسوی: ۱۲۹ میلیون نفر

برخی از مزیت های فوق العاده آموزش آنلاین زبان :

۱- سرعت و دسترسی همیشگی به دوره

۲- بدون محدودیت مکانی

۳- کارآمد و سریع

۴- به روز بودن محتوا

۵- صرفه جویی در هزینه

و …

برخی از مزیت های تدریس خصوصی زبان انگلیسی :

۱- تدریس خصوصی بازدهی بالاتری نسبت به آموزش های گروهی و مدرسه و دانشگاه دارد

۲- شرایط راحت تری دارد

۳- باعث صرفه جویی در زمان میشود

۴- پاسخگویی استاد به تمام سوالات دانش آموز

۵- در تدریس خصوصی ابتدا مشکلات پایه بر طرف میشود   و …

پ.ن: آموزش زبان انگلیسی ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی در کرج ، تدریس خصوصی زبان انگلیسی ،  تدریس آنلاین زبان انگلیسی ، تدریس مجازی زیان انگلیسی

۰ پاسخ به "تدریس خصوصی زبان انگلیسی | تدریس آنلاین زبان | تدریس خصوصی زبان"

ارسال یک پیغام

X