تماس فوری:09224788173

تدریس خصوصی

 

جهت ورود به دوره های سایت پی سی کلاس کلیک نمایید.

تدریس خصوصی در پی سی کلاس

تدریس خصوصی private education

آموزش آنلاین جایگزین مناسبی برای آموزش حضوری در موسسات و آموزشگاه‌های تدریس خصوصی است.

در سایت پی سی کلاس، تدریس خصوصی ابتدایی، دبیرستان، کنکور سراسری، دروس دانشگاهی،کنکور کارشناسی‌ارشد انجام می‌شود.

درحال‌حاضر سایت پی سی کلاس قادر به ثبت‌نام تمامی مدرسان و دانش‌آموزان در همه‌ی مقاطع تحصیلی است.

حوزه‌هایی که سایت پی سی کلاس در آن‌ها فعالیت می‌کند عبارتند از: تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی، زبان و دیگر دروس کلیه مقاطع تحصیلی.

در هریک از مقاطع تحصیلی، کلیه دانش‌آموزان و دانش‌پژوهان می‌توانند  معلم خصوصی آقا یا خانم را استخدام کنند.

به این ترتیب از آموزش‌های با کیفیت بهره‌مند خواهید شد.

تدریس خصوصی

برای پیداکردن و استخدام معلم خصوصی در یک درس خاص فقط کافیست در سایت پی سی کلاس جستجو کنید. روش دیگر این است که فرم درخواست مدرس را تکمیل و ارسال کنید. به این ترتیب پی سی کلاس مدرس موردنظرتان را به شما معرفی کند. امکان ثبت‌نام برای معلم، مدرس، دبیر و اساتید در تمامی شهرهای ایران ممکن است.

پی سی کلاس می‌تواند جایگزین مناسبی برای سایت‌ها و موسساتی  باشند که بصورت اینترنتی به انتشار آگهی یا تراکت و تبلیغ برای تدریس خصوصی می‌پردازند.  از دیگر امکانات سایت، کلاس آنلاین یا کلاس اینترنتی است. دبیران و اساتید می‌توانند از طریق فضای موجود در سایت پی سی کلاس استفاده و درآمد خوبی کسب کنند. علاوه بر این امکان فروش کتاب‌ها و جزوات آموزشی در فروشگاه سایت پی سی کلاس وجود دارد.

تدریس خصوصی در سایت پی سی کلاس در تمام مقاطع ابتدایی،  دبیرستان، کنکور سراسری،  دروس دانشگاهی، کنکور کارشناسی ارشد، تنها با یک کلیک امکان پذیر است. در حال حاضر سایت پی سی کلاس قادر به ثبت نام تمامی معلمان و دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی است. حوزه‌های که سایت پی سی کلاس در آن فعالیت می کند عبارت‌اند از: تدریس خصوصی ریاضی، فیزیک، شیمی ،زبان و  دروس کلیه مقاطع تحصیلی است.

معلم خصوصی private teacher

معلم خصوصی

آیا تابحال از خود پرسیده اید که فایده داشتن یک معلم خصوصی چیست؟

اگر معلم خصوصی نداشته باشید تا حد بسیاری ممکن است از مسیر درست منحرف شوید.

یک معلم خصوصی به سرعت تشخیص می‌دهد که دانش‌آموز در چه زمینه‌ای دچار خطا شده است.

او بهترین رویکرد را برای برطرف‌کردن این خطا به شما معرفی می‌کند.

همچنین داشتن یک معلم خصوصی باعث می‌شود که در زمان به مقدار بسیاری صرفه‌جویی کنید.

حتما برای شما نیز پیش آمده است که روی یک مسئله چندین روز وقت تلف کرده باشید.

حتما مجبور بوده‌اید منتظر بمانید تا روز کلاس شما فرا برسد تا بتوانید این مسئله را برطرف کنید.

یا این که مجبور شوید به کتاب‌های حجیم مراجعه کنید و مطالعات پایه‌ای داشته باشید.

اما به این مسئله فکر کنید که اگر یک معلم خصوصی داشته باشید چقدر راحت می‌توانید با سرعت بالا این مسائل را برطرف کنید.

تجربه نشان داده است که پیشرفت درسی در زمانی با سرعت بالاتری انجام می‌شود که یک معلم خصوصی داشته باشید.

مرجع آموزشی: معلم خصوصی، از جزوات خود دانش آموزان و دانشجویان در کلاس های خود استفاده می‌کند.

به این دلیل که امتحانات مدرسه و دانشگاه از همین جزوات دانش‌آموزان خواهد بود.

بنابراین در کلاس‌ها و جلسات همین جزوات به عنوان مرجع درنظر گرفته می‌شوند. پس فقط کافیست جزوه خود را در اختیار مدرس قرار دهید تا او از همان جزوه برای آموزش شما استفاده کند.

قیمت تدریس خصوصی private education price

قیمت تدریس خصوصی

قیمت تدریس خصوصی به طور جلسه‌ای پرداخت می‌شود، هر جلسه یک ساعت خواهد بود.

قیمت تدریس خصوصی به تحصیلات مدرس موردنظر و زمینه‌ای که در آن نیاز به آموزش دارید بستگی دارد.

برای مثال ممکن است قیمت تدریس خصوصی برای زبان چینی از زبان انگلیسی بیشتر باشد.

یا ممکن است قیمت تدریس خصوصی یک مدرس با مدرس دیگر در زبان انگلیسی فرق کند. تیم پی سی کلاس تمام تلاش خود را می‌کند تا تدریس خصوصی با کمترین هزینه ممکن برای شما انجام شود و بهترین نتیجه را بگیرید. پرداخت قیمت تدریس خصوصی قبل از شروع جلسه پرداخت می‌شود. پی سی کلاس پس از اتمام برگزاری جلسه این کارمزد را در اختیار مدرس موردنظر قرار می‌دهد. پی سی کلاس به طور تمام وقت به ارزیابی و بررسی اساتید می‌پردازد تا قیمت تدریس خصوصی مقدار عادلانه‌ای داشته باشد.

مزیت‌های تدریس خصوصی :

  • کلاسهای تدریس خصوصی بازده‌ی بالاتری  نسبت  به کلاسهای تدریس گروهی و مدرسه و دانشگاه دارد.
  •  شرایط  راحت‌تری دارد و جلسات  معمولا در منزل برگزار می شود.
  •  استفاده از کلاس‌های تدریس خصوصی در ایام امتحانات و همچنین در طول ترم باعث صرفه‌جویی در وقت دانشجویان و دانش‌آموزان می‌شود.
  • در تابستان‌ها و زمستان‌ها ممکن است به خاطر شرایط جوی، عبور و مرور مشکل باشد. اما می‌توانید با استفاده از تدریس خصوصی آنلاین در منزل به راحتی به یادگیری بپردازید.
  • در کلاس‌هایی که به طور دسته جمعی برگزار می‌شوند، مدرس نمی‌تواند به تمام سوالات پاسخ دهد. بنابراین بسیاری از مشکلات شما مطرح نمی‌شوند. اما در پی سی کلاس به خاطر برگزاری کلاس بطور خصوصی می‌توانید به راحتی هر پرسشی را مطرح کنید. به این ترتیب رفع اشکال به آسانی صورت می‌گیرد.
  • هنگامیکه کلاس شما در منزل خودتان برگزار می‌شود، یادگیری به طور عمیق‌‌تر و دقیق‌تری انجام خواهد شد. زیرا تجربه ثابت کرده است که در محیط خانه استرس به میزان قابل‌توجهی کاهش می‌یابد. علم ثابت کرده است که یادگیری در زمانی به بهترین حالت خود می‌رسد که امواج مغزی در پایین‌ترین فرکانس تنظیم شده باشند.
  • ممکن است قبلا با این مسئله روبه‌رو شده باشید که در یک زمینه درسی از نظر پایه ضعف داشته‌اید. اساتید در پی سی کلاس در ابتدا کمبودهای پایه‌ای را برطرف می‌کنند. زیرا با وجود یک دانش‌آموز به سرعت متوجه می‌شوند که او در چه مسائلی از گذشته مشکل داشته است. به این ترتیب با تدریس خصوصی کمبودهای پایه‌ای تا حد بسیاربالایی کاهش پیدا می‌کند.

وبسایت آموزش آنلاین online education website

وبسایت آموزشی آنلاین

واضح است که در عصر ارتباطات با وبسایت آموزشی آنلاین برخورد کنیم.

برقراری ارتباط با هر نفر در هرنقطه از دنیا به آسانی ممکن شده است. پی سی کلاس تمام تلاش خود را کرده است تا در ایران از این قدرت استفاده کند تا باعث پیشرفت شود. به این موضوع فکر کنید که امروزه اصلا هیچ محدودیتی برای انتخاب مدرس وجود ندارد.در گذشته هر شخص مجبور بود با توجه به جایی که در آن زندگی می کند، مدرس خود را هم از همانجا انتخاب کند. امروزه می‌توانیم به هرمدرس در هر نقطه‌ای از جهان دسترسی داشته باشیم. تنها محدودیت زبان است که دانش‌آموز بتواند با مدرس ارتباط برقرار کند. به این صورت وبسایت آموزشی آنلاین به عنوان یک پلتفرم قابل دسترس در اختیار اساتید و دانش‌آموزان قرار گرفته است. وبسایت آموزشی آنلاین پی سی کلاس از یک سیستم کاربرپسند و پرقدرت استفاده می‌کند. به این ترتیب الزامات دسترسی دانش‌آموز به استاد به راحتی در وبسابت آموزشی آنلاین پی سی کلاس برآورده می‌شوند.

 

تدریس خصوصی آنلاین private online educationتدریس خصوصی آنلاین

کامپیوتر، لپتاپ یا گوشی موبایل در مقابل شما قرار دارد. از داخل آن استاد را میبینید و استاد نیز شما را مشاهده خواهد کرد. از تکنولوژی‌های عصر استفاده می‌کنیم تا بهترین نتیجه را بگیریم. هر سوالی که داشته باشید با استاد مطرح می‌کنید. استاد وایت بوردی در کنارش دارد و مسائل را به شما آموزش می‌دهد. فرقی نمی‌کند که این استاد در کدام نقطه از جهان زندگی کند. به راحتی از تدریس خصوصی آنلاین استفاده کنید. با اینکه به اینترنت خیلی پرسرعت نیازی نیست اما هم اکنون در ایران نیز بهترین خدمات اینترنتی انجام می‌شود.

X