• سبد خرید شما خالی است.

  • ورود

درباره ما

قوانین و مقررات سایت

سایت پی سی کلاس در زمینه تدریس خصوصی و آموزش خصوصی می باشد. در وب سایت حاضر تعداد زیادی مدرس خصوصی و معلم خصوصی می توانند  ثبت نام نموده  و تدریس خصوصی داشته باشند. به طوری که با جستجو در این وب سایت قادر خواهید بود  لیست کاملی از مدرسین خصوصی در زمینه های مختلف تدریس خصوصی را مشاهده نمائید.

زمینه های تدریس در وب سایت پی سی کلاس  تدریس خصوصی ریاضی، تدریس خصوصی فیزیک، تدریس شیمی، آموزش خصوصی زیست، تدریس خصوصی زبان، تدریس خصوصی عربی و تدریس دروس دوره ابتدایی و همچنین تدریس خصوصی دروس دانشگاهی…

مزیتهای کلاسهای تدریس خصوصی:

  •  کلاسهای تدریس خصوصی بازدهی بالاتری  نسبت  به کلاسهای تدریس گروهی و مدرسه و دانشگاه دارد. در کلاس چون دانشجو و دانش آموز به راحتی می تواند سوالات خود را بپرسد و اشکالاتش را برطرف نماید، بازدهی و تاثیر گذاری این کلاسها بالاتر است.
  •  کلاس شرایط  راحت تری دارد. جلسات تدریس خصوصی معمولا در منزل برگزار می شود. بنابراین دانش آموز هم در زمان مناسبتری و هم با لباس راحتتری می تواند در کلاس شرکت نماید و مطالب را به بهترین شکل یاد بگیرد.
  • استفاده از کلاس در ایام امتحانات و همچنین در طول ترم باعث صرفه جویی در وقت دانشجویان و دانش آموزان می شود
  • کلاس انعطاف بالایی دارد. هر تعداد جلسه که لازم باشد و در هر زمانی می توان از جلسات و کلاسهای تدریس خصوصی استفاده  نمود.
  •  کلاس در بسیاری از مواقع بهترین گزینه برای موفقیت در تحصیل و موفقیت در کنکور است.

تدریس خصوصی

پی سی کلاس ، آموزشگاه آنلاین

 جایگزین مناسبی برای موسسات و آموزشگاههای تدریس خصوصی، که بصورت فیزیکی و سنتی به معرفی استاد و دانش آموز می پردازند .

در سایت پی سی کلاس، تدریس خصوصی ابتدایی، تدریس خصوصی دبیرستان، تدریس خصوصی کنکور سراسری، تدریس خصوصی دروس دانشگاهی،تدریس خصوصی کنکور کارشناسی ارشد، تنها با یک کلیک امکان پذیر است.در حال حاضر سایت پی سی کلاس قادر به ثبت نام تمامی معلمان و دانش آموزان در تمامی مقاطع تحصیلی می باشد.و حوزه های که سایت پی سی کلاس فعالیت می کند شامل : تدریس خصوصی ریاضی،تدریس خصوصی فیزیک،تدریس خصوصی شیمی تدریس خصوصی زبان و تدریس خصوصی دروس کلیه مقاطع تحصیلی است .

تدریس خصوصی آنلاین

در هریک از مقاطع تحصیلی کلیه دانش آموزان و دانش پژوهان می توانند بهترین مدرس ها و معلم های خصوصی آقا و خانم را استخدام نمایند و از آموزش های با کیفیت آنها بهره مند گردند.برای پیدا کردن و استخدام معلم خصوصی در یک درس خاص فقط کافیست در سایت پی سی کلاس جستجو نمایید و یا فرم درخواست استاد را تکمیل و ارسال نمایید .

پی سی کلاس استاد را به شما معرفی کند .معلم ،مدرس ،دبیر و اساتید در تمامی شهرهای ایران می توانند در سایت پی سی کلاس ثبت نام نمایند . و در تمامی مقاطع به آموزش خصوصی بپردازند.پی سی کلاس می تواند جایگزین مناسبی برای سایتها و موسساتی  باشند که بصورت اینترنتی به انتشار آگهی یا تراکت و تبلیغ برای تدریس خصوصی اختصاص می دهند.

از دیگر امکانات سایت کلاس آنلاین و کلاس اینترنتی نیز می باشد.دبیران و اساتید می توانند از طریق فضای موجود در سایت پی سی کلاس تبلیغات نمایند و درآمد خوبی کسب نمایند. یا کتابها و جزوات آموزشی خود را  در فروشگاه سایت پی سی کلاس به فروش برسانند.

کلمات کلیدی: تدریس خصوصی-تدریس خصوصی آنلاین -خرید و فروش محصولات آموزشی،تدریس خصوصی تدریس خصوصی آنلاین تدریس خصوصی دروس

برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]

کلاس آنلاین چیست؟

یادگیری آنلاین روشی است برای یادگیری ،بدون حضور فیزیکی….و یکی از بهترین روشها برای یادگیری میباشد زیرا در این روش شما براحتی میتوانید با بهترین دبیران براحتی ارتباط صوتی و تصویری برقرارکنید.

 


پی سی کلاس که زیر مجموعه گروه آموزشی بهداد است با هدف گسترش و اشاعه فرهنگ استفاده از کلاس مجازی آنلاین که تمامی امکانات یک کلاس فیزیکی (و چه بسا بهتر را دارد) جهت رفاه حال دانش آموزان و دانشجویان عزیز کشورمان وجهت برقراری عدالت در امر آموزش در خدمت شما عزیزان میباشد….

چرا پی سی کلاس؟

۱- حذف رفت و آمدهای بی مورد و هزینه های حمل و نقل

۲- امکان استفاده از امکانات آموزشی و دبیران حرفه ای حتی در دور ترین مناطق کشور و برقراری عدل در زمینه آموزش کشور
آیا یک سیستم دارید؟!!!این تمام چیزی است که لازم دارید!!!

۳-برگزاری کلاس در همه جا! حتی محیط کار!شما در این سیستم آموزشی محدود به محیط خانه نیستید و میتوانید در همه جا از امکانات آموزشی کلاسهای آنلاین ما بهره ببرید ….کافیست لپتاپ یا گوشی خود را همراه خود ببرید!
۴-نگران نباشید!شما در این سیستم آموزشی تنها نمی مانید….تمامی دبیران ما موظف هستند که بعد از تعداد جلسات معین از شما آزمون بعمل آورند تا از صحت یادگیر شما عزیزان اطمینان خاطر حاصل نمایند… آنها همچون سایر دبیران دلسوز و زحمتکش پیشرفت تحصیلی شما را زیر نظر دارند و در موقع ضرورت هماهنگی های لازم با اولیا جهت اطلاع از سیر تحصیلی دانش آموز بعمل خواهد آمد.
۵- چرا هزینه بالاتر؟!!با شرکت در کلاسهای خصوصی و آنلاین این مجموعه هزینه ها سر شکن خواهند شد …..و این موضوع کاملا طبیعی است!شما میتوانید با پرداخت هزینه های کمتر از حضور اساتید با تجربه در منزل یا محل کارتان بهره ببرید ….

سابق بر این امکان استفاده از چنین دبیرانی بدلیل بالا بودن هزینه های برگزاری کلاس یا…. برای قشر ضعیف یا حتی متوسط جامعه فراهم نبود و به ناچار از دبیران کم تجربه تر استفاده میگردید.
و بسیاری مزایای دیگر که در این مقوله نمیگنجد،امید است تا با عنایت حق تعالی،این مقوله آموزشی را هر چه بهتر جایگزین روشهای سنتی گذشته کنیم ….

در این راه سختیهای بسیار است ،دادن پیشنهادات یا لنتقادات شما عزیزان ما را در این مسیر هرچه بیشتر دلگرم میکند …..منتظر پیامهای شما عزیزان هستیم……بامید روزی که هیچ انسانی بدلیل فقدان مالی یا عدم بهره مندی از امکانات آموزشی از تحصیل علم باز نماند…..

0 پاسخ به "درباره ما"

ارسال یک پیغام

X