قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت

قوانین عمومی سایت

هرگونه استفاده از پی سی کلاس  به معنی پذیرفتن شرایط مندرج در این سایت است.پی سی کلاس این حق را دارد تا بدون اطلاع قبلی و یا با اطلاع قبلی در سایت و یا قوانین سایت ، در هر لحظه و به هر دلیلی تغییراتی اعمال  نماید.

این توافقنامه ممکن است به دلیل های متعددی مانند اضافه کردن یک قابلیت جدید به سایت و یا اعمال نظرات کاربران دچار تغییراتی شود و شرایط نسخه اصلاح شده از همان زمان قرارگیری قابل اجرا است، و فرض بر این اساس است که شما شرایط جدید را قبول کرده اید

کلیه اصول و رویه های پی سی کلاس منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران ،قانون تجارت و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است.و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.در صورت تغییر در قوانین مندرج ،در همین صفحه بروزرسانی می شود و شما توافق می کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هر گونه تغییر است.

سایت پی سی کلاس هیچ توافقی با کاربران خارج از این شرایط ندارد،پی سی کلاس سامانه خدمات آموزش  آنلاین می باشد که تلاش می کند بهترین خدمات آموزشی را ارائه دهد و تلاش می نماید دبیرانی با سابقه کار و مجربی در سامانه ثبت نام نماید

لازم به توضیح است که پی سی کلاس  سامانه ای برای تبلیغ ارائه دهندگان خدمات است و نه ضامنی برای کیفیت آن ها. هرچند تلاش پی سی کلا س همواره در راستای بهبود کیفیت بوده است.

پی سی کلاس هیچ تعهد یا مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری، ناشی از ارتباط استاد با شاگرد نخواهد داشت.سایت پی سی کلاس فقط ارتباط بین شاگرد و استاد را فراهم می آورد و هیچ گونه تضمینی در مورد نیات استاد و شاگرد نمی تواند ارائه نماید.

کاربران گرامی جهت استفاده بهینه از خدمات سایت پی سی کلاس لطفاً موارد زیر را به دقت ملاحظه فرمایید.

پس از ثبت درخواست شاگرد ،سایت پی سی کلاس اقدام به معرفی استاد خصوصی می نماید.سایت پی سی کلاس تمامی تلاش خود را برای اخذ اطلاعات کامل از شاگرد می کند .و کلیه موارد امنیتی در خصوص معرفی استاد به شاگرد را رعایت می کند.با همه این اوصاف اساتید با مسئولیت خود برای تدریس به منزل شاگرد مراجعه می نمایند.

 

ورود کاربران به وب سایت پی سی کلاس و هنگام استفاده از پروفایل شخصی ،طرح های تشویقی ،سرویس های چندرسانه ای و سایر خدمات پی سی کلاس به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات است.ثبت سفارش نیز در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین پی سی کلاس از سوی کاربر می باشد.

 

کلیه کاربران پی سی کلاس در هر لحظه قادر به ویرایش پرو فایل شخصی خود هستند.و سایت پی سی کلاس هیچ گونه مسولیتی را در قبال هر نوع اطلاعات درج شده توسط کاربران در سایت نمی پذیرید و صرفا مطالب درج شده توسط کاربران را نمایش می دهد هرچند هنگام درخواست جهت تدریس  اصل مدارک  تحصیلی و سکونت دبیر  بررسی میشود

مسولیت هر لینک ،مطلب و ادعایی مرتبط با پی سی کلاس که به وسیله اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر در سایت ،بلاگ یا شبکه های اجتماعی و باقی رسانه ها منتشر می شود ،با خود اشخاص است. و سایت پی سی کلاس مسئولیتی در قبال آن ها ندارد.

صفحات ایجاد شده در سایت پی سی کلاس با هزینه گردانندگان سامانه جمع آوری مرتب سازی ارائه شده است.و حق حذف انتشار آن ها در هر زمان به ارئه کننده خدمات می باشد. استفاده کننده از سایت پی سی کلاس حق کپی برداری از اطلاعات ،نوشتار و تصاویر اگهی ارسال شده به پی سی کلاس را چه به شکل دستی و یا خودکار نخواهد داشت و پیگرد قانونی دارد.

 

تعریف کاربر

کاربر شخصی است که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج نموده است به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات پی سی کلاس اقدام نماید.

وب سایت پی سی کلاس یک وب سایت خدمات آنلاین می باشدو بر طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت یا شغل حرفه ای به خرید کالا یا خدمات اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که کاربران از سرویس ها و خدمات سایت پی سی کلاس استفاده می نمایند ،سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنند و یا از خدمات ایمیل استفاده می کنند ،این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می شود،در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه ها باشد،شما موافقت می نمایید که به صورت الکترونیکی (سرویس ایمیل و پیام کوتاه )به درخواست شما پاسخ بدهند

ادرس ایمیل و تلفن هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می نماید ادرس و شماره تلفن های رسمی و مورد تایید مشتری می باشد و تمامی مکاتبات و پاسخ های شرکت از این طریق صورت می گیرد.

سایت پی سی کلاس به منظور اطلاع رسانی رویدادها ،خدمات برای اعضای سایت ایمیل و یا پیامک ارسال می نماید. در صورت عدم تمایل به دریافت اینگونه ایمیل ها و پیامک ها می توانید از طریق ایمیل به پشتیبان سایت اعلام نماید.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

پی سی کلاس موظف می باشد که به اطلاعات خصوصی اشخاصی که از خدمات سایت استفاده می کنند احترام گذاشته و از آنها محافظت نماید.

 

 تذکرها

تمامی مطالب در دسترس در انحصار پی سی کلاس می باشد و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی ،حق پیگرد قانونی را برای ما محفوظ می دارد.

کاربران مجاز به  بهره برداری و استفاده از لیست محصولات،مشخصات فنی،قیمت و هرگونه استفاده از مشتقات وب سایت پی سی کلاس و یا هر یک از خدمات و یا مطالب نیستند و کلیه حقوق برای سایت پی سی کلاس  می باشد.در صورت استفاده از هریک از خدمات ما کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبورهستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

سایت پی سی کلاس ممکن است دارای لینک هایی به سایت های دیگر باشد . این سایت ها تحت مجموعه پی سی کلاس نیستند.و هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتویات این سایتها شامل لینک های که به دیگر سایت ها دارند ندارد.و تمامی این سایت ها در خارج از سایت پی سی کلاس اداره می شوند بنابراین پی سی کلاس نمی تواند در قبال آنها ضمانتی داشته باشد.شما توافق می‏‌کنید مسوولیت هر گونه خسارت و آسیب احتمالی وارده را از طرﻳﻖ وﻳﺮوس یا فایل‏‌های مخرب دیگر که می‌تواند ناشی از درﻳﺎفت و استفاده از داده‌‏ها و فایل‏‌های متعلق به سایت‏‌های لینک شده در سایت پی سی کلاس باشد، خود برعهده خواهید داشت

 • تمام هزینه ها بر حسب تومان نمایش داده  می شوند. پرداخت ها نیز باید به ریال صورت بگیرند.پی سی کلاس روشهای پرداخت را فراهم می نماید.
 • درصورتیکه شماره حساب فراهم شده از طرف شما اشتباه باشد و پرداخت از طرف وب سایت انجام پذیرد و توسط بانک برگشت داده نشود، مبلغ درخواستی برای دومین بار به حساب شما ریخته نخواهد شد. همچنین اگر پرداخت انجام شود و بررسی شما در حساب بانکی خود تکمیل نباشد و برای شما سند پرداخت ارسال شود، همزمان ده هزار تومان به علت بررسی نکردن دقیق حساب بانکی از حساب شما کسر خواهد شد.
 • در پایان همواره مجموعه پی سی کلاس مشتاق شنیدن انتقادات و یا پیشنهادات شما سروران گرامی جهت رفع کاستی های موجود میباشد از اینرو شما عزیزان در پایین همین صفحه در صورتیکه نظری دارید میتوانید آنرا مطرح نمایید و یا از طریق تلگرام ۰۹۲۲۴۷۸۸۱۷۳ مشکل خود را در هر زمینه ای مطرح نمایید تا در اولین فرصت به شما عزیزان پاسخ داده شود .

قوانین و مقررات دبیران

با عرض سلام و خوشامد گویی:

دبیر محترم لطفا جهت همکاری بهتر حتما موارد زیر را با دقت مطالعه فرمایید تا بعدا جای هیچگونه ابهامی نباشد

((توصیه میشود مطالب کانال تلگرام دبیران را همواره پیگیری کنید زیرا در صورت تغییر قوانین از طریق آن بخش اطلاع رسانی خواهد شد 

(ورود به کانال تلگرام دبیران(کلیک کنید)

پس از ثبت درخواست شاگرد ،سایت پی سی کلاس اقدام به معرفی استاد خصوصی می نماید.سایت پی سی کلاس تمامی تلاش خود را برای اخذ اطلاعات کامل از شاگرد می کند .و کلیه موارد امنیتی در خصوص معرفی استاد به شاگرد را رعایت می کند.با همه این اوصاف اساتید با مسئولیت خود برای تدریس به منزل شاگرد مراجعه می نماین و

پی سی کلاس هیچ تعهد یا مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری، ناشی از ارتباط استاد با شاگرد نخواهد داشت.سایت پی سی کلاس فقط ارتباط بین شاگرد و استاد را فراهم می آورد و هیچ گونه تضمینی در مورد نیات استاد و شاگرد نمی تواند ارائه نماید.

 

 

 

الف)توصیه های عمومی

 1. بعد از ثبت نام  رمز عبور ظرف مهلت ۲۴ ساعت به ایمیل شما  ارسال میشود عنایت داشته باشید هنگام ثبت نام قرار دادن آپلود کردن مدرک تحصیلی اجباری نمیباشد ولی در نهایت و در هنگام درخواست شاگرد برای برگزاری کلاس این  مورد الزامی میباشد …..شما دبیر گرامی در هر لحظه میتوانید از طریق بخش پنل کاربری خود  اقدام به بارگذاری مدرک تحصیلی نمایید همچنین میتوانید از طریق تلگرام ۰۹۲۲۴۷۸۸۱۷۳ آنرا ارسال نمایید و یا به ایمیل info@p30class.com ارسال نمایید
 2. استاد با مشخصات تکراری وارد نکنید در صورت مشاهده ، حذف می گردد.
 3. عکس خود را روی سایت قرار دهید تا شاگردان و علم آموزان با اعتماد بیشتری از شما درخواست تدریس کنند.
 4. قیمت تدریس را هم بنویسید تا تماس های پرس و جوی قیمت کم باشد می توانید برای اطلاعات بیشتر سابقه تدریس خود را هم وارد نمایید….
 5.  حتما در بخش بیوگرافی پروفایل خود ریز ترین مشخصات علمی و تحصیلی خویش را وارد نمایید تا هم بیشتر در سایت و هم در گوگل بهتر نمایش داده شوید ….دقت فرمایید انجام این مورد دانش آموزان بیشتری را ترغیب میکند که با شما کلاس برگزار نمایند ریز ترین جزییات تحصیلی و موفقیت کسب و کار و تحصیلات دانشگاهی خود را مرقوم بفرمایید زیرا تمامی این موارد به بالا بردن در آمد شما در نهایت کمک شایانی میکند
 6. دقت بفرمایید  که شما دبیر گرامی تاریخ شروع و پایان  و تعداد نفرات مجاز   و زمان جلسه تان را تعیین میفرمایید فلذا  بایستی در زمان تعیین شده، در کلاس حضور یابید. در غیراینصورت،  تمامی مشکلات مربوط به تاخیر در کلاس بر عهده شما دبیر گرامی خواهد بود .(در صورتیکه دانش آموز  هزینه پرداخت شده  را مطالبه نماید ، به وی بازگردانده می‌شود.)

ب)موارد قطع همکاری و پاک کردن پروفایل :

 1. نوشتن ادعای دروغین بروی سایت و در صورتیکه دروغ بودن آن برای ما با سند و مدرک محرز شود، مسئولین پشتیبانی سایت می توانند بدون هماهنگی با شما آگهی و پروفایل استاد یا آموزشگاه را غیر فعال نمایند.
 2. داشتن نظرات منفی زیاد نسبت به استاد ، مسئولین پشتیبانی سایت پی سی کلاس می توانند پروفایل استاد را غیر فعال نمایند.
 3. صلاحیت تدریس اساتید مورد تایید است و این بدان مفهوم است که پس از  درخواست دانش آموز مبنی بر برگزاری جلسه کلیه مدارک و سوابق تحصیلی شما دبیر گرامی توسط تیم پشتیبانی پی سی کلاس پیگیری میگردد بنابراین در ارسال اطلاعات خویش کمال دقت را بعمل آورید.
 4. تمام تعاملات بین استاد و دانش پژوه باید از طریق سایت پی سی کلاس صورت  می پذیرید . در صورت مشاهده موارد مشکوکی اعم از انجام پرداختی ها خارج از سایت، حساب کاربری استاد و دانش پژوه خاطی برای همیشه حذف خواهد شد.درصورتی که کاربر از شما درخواست ارتباط یا پرداخت خارج از سایت داشته باشد، شما موظف می باشید تا نام کاربری فرد خاطی را از طریق تماس تلفنی یا پست الکترونیکی در اختیار  پشتیبان سایت با شماره ۰۹۲۲۴۷۸۸۱۷۳ و یا از طریق ایمیل info@p30class.com  قرار دهید.

ج)  نحوه در آمد و پاداش و تسویه حساب:

۱-دبیران عزیز در نظر داشته باشید ۲۵ درصد از سهم هر قرار داد متعلق به پی سی کلاس میباشد و ۷۵ درصد الباقی به شماره حساب شما عزیزان  واریز میشود بطور مثال شاگردی با شما ۷ جلسه ریاضی با قیمت هر جلسه ۵۰ هزار تومان (که توسط خود شما تعیین میشود در وبسایت ) برگزار کرده است که معادل ۳۵۰ هزار تومان میشود که ۲۵  درصد آن یعنی ۸۷۵۰۰ هزار تومان سهم سامانه پی سی کلاس (بابت معرفی  شما و نگهداری پروفایل تان در سامانه و نیز حق استفاده از سایر امکانات این سامانه از جمله برگزاری آزمون آنلاین و یا استفاده از قابلیت برگزاری کلاس بصورت آنلاین  و سایر امکانات وبسایت )میباشد.

۲-برگزاری کلاس بصورت آنلاین یا حضوری امری توافقی میان دبیر و شاگرد است و این سامانه هیچگونه مسیولتی در این زمینه نخواهد داشت هر چند که بدلیل به روز بودن این روش همواره توصیه ما استفاده از این روش نسبت به روش سنتی سابق است تا ضمن صرفه جویی در هزینه های جانبی ،از لحاظ زمانی هم دبیر و هم شاگرد ،زمان کمتری را اتلاف نمایند.

۳-تسویه درشنبه هر  هفته (در صورت تعطیلی  اولین روز کاری بعد از آن) انجام میشود

۴-دقت بفرمایید قیمت ها را به تومان وارد نمایید و آنرا براساس یک جلسه قرار دهید ضمنا در صورت درخواست شاگرد جهت  مشاوره و تعیین سطح طبق توافق از قبل تعیین شده،دبیر میبایست بمدت نیمساعت بصورت آنلاین یا حضوری (بر حسب توافق با شاگرد )جلسه مشاوره و تعیین سطح رایگان برگزار نماید که البته این مورد جهت آشنایی با توانایی و قدرت انتقال مطلب توسط دبیر برای دانش آموز از دید این سامانه حقی طبیعی قلمداد میشود.

 

حریم خصوصی

۱-کلاس‌های مجازی ضبط می‌ گردند  و اساتید و دانش‌پژوهان یک هفته فرصت دارند تا در صورت نیاز فیلم کلاس را برای خود دانلود نمایند. بعد از این مدت، فیلم ها از روی سرور پاک می  گردد.

۲-تکثیر و انتشار کلاس‌های مجازی ضبط شده مجاز نیست و هر گونه کپی برداری از خدمات، محتوای سایت و ویدیوهای ضبط شده، به صورت مستقیم یا غیرمستقیم، موجب پیگرد قانونی است و حساب کاربری شخص خاطی نیز حذف می‌‏ گردد.

۳-شماره همراه یا هرگونه اطلاعات شخصی شما فقط در صورت موافقت شما به شاگردان ارایه میگردد ضمنا اطلاعات بخش بیوگرافی و نیز عکس  و دروس قابل تدریس شما توسط تمامی شاگردان قابل مشاهده میباشد فلذا لازمست از عکسهای ترجیحا پرسنلی استفاده گردد ضمنا اساتید خانم میبایست در عکسهای ارسالی از پوشش مناسب استفاده نمایند در غیر اینصورت عکس ارسالی این عزیزان حذف میگردد.

تیم پشتیبانی پی سی کلاس از محتوای پیغام گذاری بین شما و شاگردان کاملا مطلع می باشد و در صورت قرارهای پنهانی یا دادن و گرفتن شماره تماس  استاد و شاگرد خاطی هردو  حسابشان بلوکه می گردد.

 • پی سی کلاس این حق را دارد تا بدون اطلاع قبلی و یا با اطلاع قبلی در سایت و یا قوانین سایت ، در هر لحظه و به هر دلیلی تغییراتی اعمال  نماید.

ضمن عرض خوشامدگویی و آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان توجه شما سروران گرامی را به موارد زیر جلب مینماییم

توصیه میگردد حتما جهت آگاهی از آخرین تغییرات قوانین و مقررات سایت و نیز استفاده از آخرین و بروز ترین اخبار آموزشی و نیز بهترین و کاملترین متدهای آموزشی ومشاوره ای د رتمام زمینه ها ، پی سی کلاس شما را به پیوستن به کانال شاگردان خود دعوت مینماید

 

لینک ورود به کانال تلگرام (کلیک کنید )

 

 

پی سی کلاس هیچ تعهد یا مسئولیتی در قبال خسارات مستقیم، اتفاقی، تبعی، غیرمستقیم و کیفری، ناشی از ارتباط استاد با شاگرد نخواهد داشت.سایت پی سی کلاس فقط ارتباط بین شاگرد و استاد را فراهم می آورد و هیچ گونه تضمینی در مورد نیات استاد و شاگرد نمی تواند ارائه نماید.

ضمنا جهت آسایش شما شاگردان عزیز و جهت برطرف کردن مشکلات آتی تان پی سی کلاس از تمامی دبیران زحمتکش  خواسته است تا نیمساعت از اولین جلسه خود را جهت مشاوره و تعیین سطح و یا آشنایی دانش آموز با نحوه تدریس دبیر محترم ،بصورت رایگان برگزار نمایند از اینرو لازمست تا در انتخاب دبیر خود کمال دقت را بعمل آورید هرچند در جلسات بعدی هم میتوانید دبیر خود را تغییر دهید اما این روش ضمن عقب انداختن شما از مسیر آموزشی سبب از میان رفتن هزینه  و زمانتان نیز میگردد

 

 

سیوالات و جواب های عمومی

سیوال:در صورتیکه دبیرم بعد از چند جلسه در کلاسهایش حضور پیدا نکند تکلیف من چیست ؟

پاسخ:سامانه پی سی کلاس ضمن حذف پروفایل دبیر مورد نظر ،دبیر جدیدی را به شما پیشنهاد میدهد .و هیچگونه مسیولیتی در قبال عدم حضور به موقع دبیر یا عدم حضور وی بر گردن نخواهد گرفت و تنها با گزارش شما شاگرد یا اولیای محترم پروفایل دبیر خاطی برای همیشه از سامانه حذف خواهد شد و دبیر جدیدی به شما عزیزان معرفی خواهد شد و کلیه کلاسهای شما شاگرد عزیز با دبیر قبلی تان تسویه خواهد گردید.و در صورتیکه هزینه برگزاری کلاسهای بیشتری را پرداخت کرده باشید به دبیر جدیدتان پرداخت خواهد شد.

سیوال:حداقل تعداد جلسات جهت یادگیری دروس چند جلسه باید باشد؟

پاسخ:جهت برداشتن یک دوره کامل برای هر درس حداقل تعداد کلاسها جهت برگزاری را خود دبیران تعیین میکنند هر  جلسه آموزشی بمدت ۱ ساعت و نیم در نظر گرفته شده  و  جهت رفع اشکال یا دوره جبرانی  کافیست از طریق فرم درخواست دبیر (کلیک کنید)  درخواست خود را برایمان بفرستید تا کارشناسان ما بهترین دبیر را برای دوره شما پیشنهاد دهند و از طریق اس ام اس یا تلگرام یا ایمیل به اطلاع شما عزیزان خواهند رساند.

 

 

نحوه تسویه حساب 


با فرستادن نام و نام خانوادگی دبیر و درس مورد نظر استعلام قیمت را از طریق ما جویا شوید….. در صورت تایید درخواست شما توسط استاد، از طریق ایمیل و همچنین در بخش داشبورد به شما اطلاع داده می‌شود وجهت پرداخت  هزینه دوره با تعداد جلسات انتخابی شما میتوانید  از طریق  گزینه(( سبد خرید ))اقدام به پرداخت فرمایید

عنایت داشته باشید در این بخش کلیه سفارشات شما قابل مشاهده و ویرایش میباشند

 

در صورت داشتن هرگونه مشکل بابت پرداخت یا تمایل برای پرداخت با شیوه دستی همچنین میتوانید با اطلاعات زیر نیز اقدام به تشویه حساب نمایید

شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۱۹۳۴۴۱۹۱۳  بانک ملی به نام علیرضا شجاعی معز

یا شماره حساب  ۰۳۳۶۴۷۲۹۸۰۰۸ نزد بانک ملی شعبه آناهیتا جردن

و پس از پرداخت رسید آنرا از طریق پیامک به شماره ۰۹۲۲۶۱۷۲۶۲۴ ارسال یا تصویر آنرا با تلگرام بفرستید .

 • پی سی کلاس این حق را دارد تا بدون اطلاع قبلی و یا با اطلاع قبلی در سایت و یا قوانین سایت ، در هر لحظه و به هر دلیلی تغییراتی اعمال  نماید.

این توافقنامه ممکن است به دلیل های متعددی مانند اضافه کردن یک قابلیت جدید به سایت و یا اعمال نظرات کاربران دچار تغییراتی شود و شرایط نسخه اصلاح شده از همان زمان قرارگیری قابل اجرا است، و فرض بر این اساس است که شما شرایط جدید را قبول کرده اید

در پایان همواره مجموعه پی سی کلاس مشتاق شنیدن انتقادات و یا پیشنهادات شما سروران گرامی جهت رفع کاستی های موجود میباشد از اینرو شما عزیزان در پایین همین صفحه در صورتیکه نظری دارید میتوانید آنرا مطرح نمایید و یا از طریق تلگرام ۰۹۲۲۴۷۸۸۱۷۳ مشکل خود را در هر زمینه ای مطرح نمایید تا در اولین فرصت به شما عزیزان پاسخ داده شود .

ثبت سفارش و پرداخت

۱. وارد حساب کاربری خود شود. اگر عضو جدید هستید، ابتدا ثبت نام نمایید.

کاربران سایت باید فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود.در درج آدرس ،ایمیل و شماره های تماس دقت کافی را به عمل آورید.

۲. صفحۀ کالای مور نظر خود را باز کنید. ویژگی های محصول را با دقت بخوانید. همچنین به زمان تحویل کالا، گارانتی و دیگر شرایط فروش دقت نمایید.

۳. گزینه افزودن به سبد خرید را انتخاب نمایید.

۴. از طریق یکی از درگاه های عضو شتاب هزینه محصول را پرداخت کنید.

ارسال و تحویل سفارش

روزهای کاری  شنبه تا چهارشنبه  هر هفته از ساعت ۹.۳۰  الی۱۷ میباشد به استثنای تعطیلات مشخص شده در تقویم رسمی کشور

کلیه سفارشات در روز های کاری طی مدت ۲۴ ساعت به دست سفارش دهنده خواهد رسید .

در صورت ثبت سفارش در روز های تعطیل ،در اولین روز پس از تعطیلی ارسال سفارش انجام گردیده و ۲۴ ساعت بعد به دست سفارش دهنده خواهد رسید .

تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.

تحویل سفارش در اماکن عمومی همچون کافه، کافی نت، رستوران، هتل و مانند آن امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

کدتخفیف

این کد ها به طور معمول از طریق راه های ارتباطی نظیر ایمیل، اپلیکیشن، کانال تلگرام و صفحۀ اینستاگرام پی سی کلاس با توجه به نوع جشنواره ها اطلاع رسانی و ارسال می گردند.

درخواست لغو سفارش

امکان لغو سفارش تنها تا ۲ ساعت بعد از ثبت سفارش میباشد .تنها کافی است فرم درخواست لغو سفارش را تکمیل نمایید .پس از تکمیل این فرم، همکاران ما با شما در ارتباط خواهند بود.

خسارت احتمالی در هنگام حمل و نقل

تمام تلاش بر آن است که کلیه سفارشات در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان در سراسر کشور رسد.و این امکان برای سفارش دهنده وجود دارد که از بین شرکت های حمل ونقلی که با پی سی کلاس همکاری مینمایند شرکتی را که قبلا از خدمات آن استفاده نموده و راضی بوده اند را انتخاب نمایند  .

آسیب‏‌های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش به خدمات پس از فروش پی سی کلاس  اطلاع داده شود ، کالای آسیب دیده به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور ،به خدمات پس از فروش پی سی کلاس ارسال شود.

۱ پاسخ به "قوانین و مقررات"

 1. دوستان عزیز ضمن خوشامد اگر انتقاد یا پیشنهادی در خصوص قوانین و مقرراتمون دارید میتونید از طریق همین صفحه یا از طریق تلگرام ۰۹۲۲۴۷۸۸۱۷۳ ما رو در جریان کاستی های کارمون بذارید.از یکایک شما اساتید و کاربران عزیز کمال تشکر را دارم.

ارسال یک پیغام

X