• سبد خرید شما خالی است.

 • ورود

مشاوره کنکور |مشاوره آنلاین کنکور | مشاوره کنکور تلفنی

مشاوره کنکور

با مشاوره کنکور  در سایت پی سی کلاس  همراه باشید:

برای  کنکور سراسری داشتن هدف و برنامه ریزی درست و  مشاوره حساب شده برای رسیدن به موفقیت  ، از اهمیت مهمی  برخوردار  است. بسیاری از داوطلبان  دچار سردرگم می شوند و نمی توانند برنامه خوبی برای خودشان تنظیم نمایند . سوالاتی که داوطلبان در مشاوره کنکور از ما می پرسند: چطور یک درس را مطالعه کنیم؟هنگام مطالعه تمرکز کافی ندارم ، برای رسیدن به هدف خود چند ساعت مطالعه در روز کافی است؟ هر چقدر درس می خوانم نتیجه مورد انتظار خود را دریافت نمی کنم و تمام سوالات مربوط به مشاوره کنکوری که پرسیده می شود …همه ما می دانیم که برنامه ریزی برای هر شخص به صورت جدا و با توجه به توانایی ها و زمانی که برای مطالعه در طی روز اختصاص خواهد داد ، متفاوت می باشد اما با این حال برای  مشاوره و برنامه ریزی صحیح اصولی وجود دارد که رعایت این اصول از قوانین مهم می باشد.

نکات مهم مشاوره رایگان کنکوری در سایت پی سی کلاس:

 1. انتخاب هدف
 2. انتخاب آزمون که توسط مشاوران پی سی کلاس مشخص می شود.
 3. برنامه ریزی دقیق درسی
 4. منابع کنکور
 5. نحوه مطالعه درست درس ها

مشاوره آنلاین کنکور

 

 • مشاوره آنلاین و رایگان کنکور در پی سی کلاس:

انتخاب مشاوره کنکوری از عوامل مهم در برنامه ریزی کنکور  است تا اصول درست برای تنظیم برنامه ای موفق را بدست آورید.اولین نکته در این مرحله  آن است که هدف خودتان را مشخص کرده باشید و زمانی را که می توانید در طول  روز به مطالعه برای کنکور اختصاص دهید را مشخص کنید. باید  برنامه ای داشته باشید  که بتوانید از این زمان بهترین استفاده را کنید اما چگونه؟؟؟ برای مطالعه هر درس قبل از آنکه سراغ تست بروید باید در برنامه خود زمانی را مشخص کرده باشید تا در آن زمان بتوانید به درک صحیحی از مبحث مورد مطالعه برسید ،  سپس به سراغ تست بروید …تمام خدمات مشاوره برای تمام کنکوری ها از جمله کنکور تجربی ،کنکور ریاضی،کنکور انسانی،کنکور هنر و زبان و کنکور ارشد و دکترا در تمام رشته ها به صورت آنلاین و حضوری توسط اساتید  و مشاوران  پی سی کلاس برگزار می شود.

 

مشاوره آنلاین کنکوری

 

بیشتر  سوال ها و مشکلاتی که  داوطلبان با آن درگیر می باشند  با راهکارهایی ساده قابل حل می باشد  .سایت پی سی کلاس  با ارائه بهترین مشاوره آنلاین کنکور و مشاوره  رایگان کنکوری هم به صورت آنلاین و هم به صورت حضوری و تلفنی قصد دارد  این مشکلات  را به حداقل برساند و به وسیله وسایل ارتباطی آنلاین این کار را ساده کرده تا برای تمامی داوطلبان گرامی این امکان در دسترس باشد.

برای طرح سوالات درسی، مشاوره  آنلاین کنکوری ، مشاوره و برنامه ریزی کنکور و مشاوره تحصیلی تلفنی خود میتوانید فرم را پر کنید تا تعیین سطح بشوید، برای پر کردن فرم مربوط کلیک کنید.

 

مشاوره رایگان کنکور

 • کانال مشاوره کنکور:

سایت پی سی کلاس برای تمام داوطلبان کنکور در تمام رشته ها و دوره ها بهترین کانال  مشاوره کنکور  را در اختیار داوطلبان قرار داده است که تمام موارد زیر در کانال وجود دارد.

 1. .ارسال مطالب آموزشی کنکور
 2. ارسال نکات کنکور  در روز
 3. ارسال ویدئوی آموزشی
 4. آموزش مطالب به صورت مفید و کوتاه
 5. ارسال موزیک آرامش بخش
 6. اخبار کنکور
 7. تست های کنکور گذشته

 

مشاوره کنکور ارشد

 

شما کاربران گرامی می توانید برای مشاوره کنکور خود با بهترین اساتید و مشاوران کنکور به صورت تضمینی بهترین برنامه ریزی را دریافت کنید و به موفقیت برسید.

پانوشت:مشاوره کنکور،مشاوره ارشد،مشاور تحصیلی،مشاوره تلفنی،مشاوره آنلاین،سایت مشاوره،کانال مشاوره،مشاوره انتخاب رشته،کانال مشاوره تلگرام،مشاوره تلفنی رایگان،مشاوره کنکور ،مشاوره کنکور تجربی
برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]
X