• سبد خرید شما خالی است.

  • ورود

چگونه کنکور 96 را به خوبی پشت سربگذاریم؟

چگونه کنکور 96 را به خوبی پشت سربگذاریم؟

کنکوری های عزیز سال 96

 

 

چگونه کنکور 96 را به خوبی پشت سربگذاریم؟
اکنون شما نیاز دارید یک پایان قوی داشته باشید و  با رعایت نکات زیر شما می توانید  پایان کار  خوش داشته باشید.

نکاتی که قبل از کنکور 96 بایستی انجام دهید:

1- ورق زدن سریع کتاب های درسیتان و مشاهده ی دوباره نکته های هایلات شده کتاب و یادداشت برداری ها و حاشیه نویسی ها به شما کمک می کنند ،مطالب به خوبی در حافظه شما جای بگیرند.

2- امروز زمان استفاده از خلاصه نویسی های شماست.کل سال را برای جمع بندی (خلاصه نویسی)وقت گذاشته اید امروز خلاصه نویسی های شما همچون گنجی هستند که با استفاده از آنها می توانید حجم بالایی از مطالب مهم را در زمان کوتاهی مرور کنید.

3- فکر کردن راجع این که چه می شود ممنوع!به جای این فکرهت تمرکزتان را روی هدف گذاری ها و زمان و تعداد سوالاتی که برای هر درس می خواهید انجام دهید بگذارید.تا دقیقا بدانید در روز کنکور با چه چیزی روبه رو می شوید.تا سوالات و شرایط شما را غافلگیر نکند.

4- تغذیه سالم و سبک و خواب کافی را فراموش نکنید. در این روزها بیشتر از هر زمانی به خواب کافی و آرامش احتیاج دارید.در این روزهای پایانی زود به رختخواب بروید. زیرا بیشتر از هر زمان دیگری به خواب احتیاج دارید.

5- در این روزها بیشتر از هر زمان دیگری نیاز دارید که آرامش خود را حفظ نمایید.

6- در شب کنکور شام خود را زود میل نمایید.زود بخوابید که صبح زود از خواب بیدار شوید و دوش بگیریدو یک صبحانه خوب و مقوی نوش جان کنید.و زودتر به محل برگزاری آزمون بروید که ترافیک به شما استرسی وارد نکند.بهتر است یک بار قبل از روز آزمون مسیر حوزه برگزاری آزمون را بروید.

7- وسایل مورد نیاز روز آزمون:کارت ورود به جلسه،شناسنامه،تعدادی مداد نرم،پاک کن،مداد تراش،دستمال کاغذی،سنجاق،بطری آب،ساعت.(از بردن وسایل اضافی سر جلسه خوداری کنید)

8- برای رسیدن به آرامش دعا کنید و ذهنتان را پر از افکار مثبت نمایید.

9- به اندازه تلاشتان از خود انتظار داشته باشید و سعی کنید با کمترین غلط بهترین خود را داشته باشید.

پا نوشت :

کنکور 96،پشت سرگذاشتن کنکور 96،نکاتی که قبل از کنکور 96 بایستی انجام دهید،چگونه کنکور 96 را به خوبی پشت سربگذاریم؟مشاوره قبل از کنکور 96،نکات قبل از کنکور 96

برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]

0 پاسخ به "چگونه کنکور 96 را به خوبی پشت سربگذاریم؟"

ارسال یک پیغام

X