• سبد خرید شما خالی است.

 • ورود

کنکور زبان خارجه|کنکور زبان خارجی

 کنکور زبان خارجه

کنکور زبان خارجه،یک شاخه از کنکور های سراسری است با این تفاوت که دفترچه اختصاصی کنکور زبان خارجه فقط شامل 70سوال زبان انگلیسی تخصصی می باشد که با آزمون های سراسری دیگر مشابه است.همچنین دفترچه سوالات عمومی شامل دروس:ادبیات،دین و زندگی،عربی و زبان انگلیسی عمومی می باشد.

کنکور زبان خارجه

 • شرکت در کنکور زبان 97:

ثبت نام کنکور زبان 97 همانند سایر رشته های آزمون سراسری است  با این تفاوت که کنکور زبان انگلیسی را می توانید به صورت جدا و هم در کنار یک آزمون دیگر ثبت نام کنید.فقط توجه داشته باشید که کنکور زبان 97 بعد از ظهر روزی که کنکور تجربی انجام شده برگزار می شود.

کنکور زبان 97

 • ضرایب و منابع  کنکور زبان انگلیسی:

زبان و ادبیات فارسی ضریب4،عربی ضریب2، دین و زندگی ضریب3، زبان انگلیسی عمومی ضریب2 ، زبان تخصصی ضریب4. توجه  کنید که ضریب درس ادبیات با ضریب درس زبان تخصصی مساوی است و باید توجه ویژه ای ،علاوه بر سایر دروس به ادبیات داشته باشید،دین و زندگی هم درسی تعیین کننده در کنکور زبان انگلیسی است، همچنین افرادی که درس عربی را حتی حدود 30درصد  می زنند از داوطلبان دیگر جلو می افتند.دفترچه اختصاصی شامل 70 تست 4 گزینه ای می باشدو مدت زمان پاسخ گویی به سوالات این دفترچه 105 دقیقه می باشد .

کنکور زبان انگلیسی

 • نکات مهم برای کنکور زبان خارجه 97:

 1. درس عربی را از همه بالاتر بزنید.
 2. دروس عمومی را مهم بدانید.
 3. دامنه ی واژه ها را زیاد کنید.
 4. به طور اصولی گرامر را یاد بگیرید.
 5. با سوالات کنکور زبان خارجه آشنا باشید.
 6. از رشته های دانشگاهی و بازار کار آن اطلاع داشته باشید.
 7. با کنکور های مختلف زبان آشنا شوید.
 8. با خودتان رو راست باشید.

 

فهرست رشته های دانشگاهی زبان

 زبان روسی
 زبان چینی
 زبان وادبیات ارمنی
 زبان وادبیات اردو
 زبان فرانسه
 زبان ژاپنی
  زبان ایتالیایی
 زبان انگلیسی
  زبان اسپانیایی
 زبان آلمانی

 

 • تدریس خصوصی زبان انگلیسی در سایت پی سی کلاس:

اگر شما هم می خواهید از طریق یک روش درست و اصولی ،در مدت زمانی مشخص به مهارت مهم و تسلط به زبان کنکور انگلیسیدست یابید، بهتر است که مطابق با یک برنامه ی ریزی صحیح آموزشی پیش بروید.بدین منظور فقط کافی است در دوره های تدریس خصوصی کنکور زبان انگلیسی  در سایت پی سی کلاس شرکت نمایید. ما تمامی اطلاعاتی را که شما در مراحل آغازین پروسه ی یادگیری به آن نیاز دارید در اختیارتان قرار خواهیم داد. آموزش کنکور زبان خارجه 97  توسط استاد کنکور  مجرب سایت  ما بر اساس جدیدترین متدهای آموزشی استاندارد در دنیا صورت می پذیرد و به این منظور از معتبرترین کتاب ها و منابع استفاده خواهد شد. بهترین ویژگی کلاس هایتدریس خصوصی زبان انگلیسی این است که به صورت آنلاین و یا  در منزل شما برگزار می شود و به این طریق در وقت شما نیز صرفه جویی خواهد شد.

 

کنکور زبان آلمانی

 

 

در سایت پی سی کلاس برای زبان آلمانی و کنکور زبان آلمانی بهترین اساتید  وجود دارد،  که با جدید

ترین و آسان ترین  روش ها  می توانید بر زبان آلمانی تسلط پیدا کنید. برای تعیین سطح رایگان کلیک فرمایید.

پانوشت: کنکور زبان خارجه،کنکور زبان 97،کنکور زبان انگلیسی،کنکور زبان آلمانی، تدریس خصوصی کنکور زبان انگیسی و آلمانی ، کنکور زبان 96،کنکور زبان 95،منابع کنکور زبان،سوالات کنکور زبان 95،آموزش زبان انگلیسی ،آموزش زبان آلمانی،یادگیری زبان آلمانی،آموزش زبان،کنکور منحصرا زبان،مدت کنکور زمان کنکور زبان،کنکور زبان انگلیسی چگونه است،زبان انگلیسی،رشته زبان انگلیسی،یادگیری زبان انگلیسی
برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
[تعداد: 0 میانگین: 0]
X