کنکور علوم انسانی| تدریس خصوصی کنکور انسانی

 کنکور علوم انسانی

داوطلبان کنکور علوم انسانی که به رشته های دانشگاهی از جمله:حقوق،حسابداری،ادبیات،روانشناسی،علوم سیاسی،جامعه شناسی،مدیریت،فلسفه و تمام رشته های مربوط به علوم انسانی علاقه داشتند و آینده ی شغلی خود را در انتخاب این رشته ها می دیدند و در حفظ کردن درس ها توانایی داشتند این رشته را انتخاب کردند که هم اکنون خود را باید برای کنکور انسانی ۹۷ آماده و بهترین استاد کنکور انسانی را برای تمام درس ها انتخاب کنند.

 • دروس عمومی و تخصصی کنکور علوم انسانی:

درس های عمومی:زبان و ادبیات فارسی با ضریب ۴ ، زبان عربی با ضریب ۲ ، زبان خارجی با ضریب ۲،فرهنگ و معارف اسلامی با ضریب ۳

درس های اختصاصی:ریاضی،اقتصاد، زبان و ادبیات فارسی، علوم اجتماعی، زبان عربی، تاریخ و جغرافیا،فلسفه و منطق،علوم اجتماعی،روانشناسی

 • رشته های مهم کنکور انسانی :

 1. ریاضی: بیشتر داوطلبان  کنکور انسانی بخاطر ضعیف بودن در درس ریاضی آن را برای کنکور کنار می گذارند ، و یا  با چند تست درصد خیلی کمی می گیرند پس شما می توانید با بهترین استاد در پی سی کلاس این ضعف را کنار بگذارید و بهترین رتبه را کسب کنید.
 2. اقتصاد:  کتاب اقتصاد حجم کمی دارد، مطالبش هم حفظ کردنی و هم مربوط به ریاضی می باشد که باید تمرینات زیادی حل شود و  حتما  بهترین منابع کنکور انسانی انتخاب و تست زده شود  ،پس  به راحتی می تواند  تاثیر خوبی  بر رتبه شما داشته باشد.همچنین هر سال نحوه سوالات تغییر می کند پس باید به مباحث کاملا مسلط باشید و تمام  فصل ها را تست بزنید.
 3. عربی تخصصی: درس عربی در دفترچه  عمومی و اختصاصی کنکور انسانی تست هایی رو به خودش اختصاص می دهد پس یک درس مهم و حیاتی  در این رشته می باشد. پس در پی سی کلاس با انتخاب بهترین دبیر و استاد بر عربی اختصاصی  تسلط پیدا کنید تا  توانایی تست زنی در عربی عمومی رو هم  داشته باشید.و با وقت گذاشتن برای عربی تخصصی ، نتیجه خوبی رو  برای دو درس عمومی و تخصصی کسب کنید.در درس عربی  قواعد خیلی مهم تر از معنی می باشد و برای آموزش  قواعد بهترین کار تست زنی است بعد از یادگیری هر مباحث سعی کنید حتما تست بزنید.
 4. ادبیات تخصصی :داوطلبان  کنکورانسانی بخاطر بزرگ بودن دو کتاب تاریخ ادبیات دوم و سوم مشکل دارند و اکثرا آن را برای کنکور کنار می گذارند و حتی ممکن است  وقت خود رابرای خواندن  چند سوال اتلاف کنند اما  کنار گذاشتن به هیچ عنوان درست نیست. برای آرایه های ادبی تست زنی عامل یادگیری است. تست زنی بیشتر آرایه ها باعث مسلط شدن   بیشتر روی مباحث میشود.

تدریس خصوصی کنکور علوم انسانی

 • محاسبه و تاثیر معدل در کنکور انسانی :

در دوره دبیرستان با %۲۵  تاثیر،البته  برای کسانی که مدرک دیپلم خود را بعد از سال ۱۳۸۴ دریافت کرده اند و نمرات درس های  مربوط  به امتحانات نهایی پیش دانشگاهی با ۵درصد تاثیر می باشد که هر دو تاثیر مثبت دارند.
برای مثال:

سطح نمره ریاضی شما در امتحان نهایی سوم دبیرستان۶۰۰۰

و سطح نمره امتحان نهایی پیش دانشگاهی ۶۵۰۰

و سطح ریاضی کنکور۶۴۰۰ می شود

۶۳۰۵=۵%×۲۵%+۶۵۰۰×۷۰%+۶۰۰۰×۶۴۰۰

تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور ۹۷ مثبت است. در مثال بالا ، به دلیل بیشتر بودن سطح کنکور(۶۴۰۰) از سطحی که بر اساس تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور محاسبه شده(۶۳۰۵)، بیشتر است، تاثیر سوابق تحصیلی را بر تراز ریاضی اعمال نمی کنند و این روند برای تمام در س ها صورت می گیرد..

 • میزان سختی سوالات کنکور انسانی:

سوالات کنکور به شکل مفهومی  می باشد ولی به معنای سختی بیش از حد نیست، بلکه داوطلبانی که کتاب های درسی را با دقت مطالعه کرده باشند می ‌توانند به آسانی به سوالات پاسخ صحیح بدهند.

طراحان آزمون کنکور در گردآوری سوالات طبق نمودار و دستورالعمل زیر  کار خود را انجام می دهند:

  1. ۲۰ الی ۳۰% سوالات ساده
  2. ۴۰ الی ۶۰ % سوالات متوسط
  3. ۲۰ الی ۳۰% سوالات مشکل

در کنکور انسانی ۹۶، ۱۸۴ هزار و ۱۲۲ داوطلب شرکت کردنند.

فهرست رشته های دانشگاهی کنکور انسانی

روزنامه نگاری

حقوق مدیریت دولتی
جغرافیا علوم اجتماعی مطالعات خانواده
تاریخ ژئومورفولوژی مشاوره و راهنمایی
باستان شناسی زبان و ادبیّات فارسی فلسفه
آب و هوا شناسی زبان و ادبیّات عربی علوم قضایی
مدیریت مالی زبان شناسی علوم قرآن و حدیث
الهیّات و معارف اسلامی مدیریت صنعتی
علوم سیاسی
مدیریت روابط عمومی علوم تربیتی
تربیت بدنی روان شناسی مدیریت بازرگانی
مدیریت جهانگردی
حسابداری علوم اقتصادی

 

 • برای دانلود رایگان  سوالات به همراه  پاسخ تشریحی کنکور علوم انسانی و منابع کنکور ۹۷  روی عکس ها کلیک نمایید.

 • برنامه ریزی  و تدریس خصوصی کنکور انسانی در پی سی کلاس:کنکور انسانی 97

سایت پی سی کلاس که اولین سایت تدریس خصوصی آنلاین به صورت زنده در کشور می باشد در سایت خود برای تمام داوطلبان کنکور علوم انسانی بهترین اساتید و دبیران کنکور را برای تمام درس ها با بهترین شیوه همراه با تست زنی فراهم کرده است همچنین سوالات و پاسخ نامه کنکور انسانی سال های اخیر به صورت رایگان در اختیار شما قرار داده شده است.

با بررسی سوالات کنکور سراسری انسانی سال های گذشته به این نتیجه رسیدیم که هر سال نسبت به سال های قبل سوالات مفهومی تر می شود، اما به این معنا نیست  که امکان پذیرفته شدن داوطلبان گروه آزمایشی انسانی کم می شود بلکه به آن منظور است که داوطلبان رشته های برتر این گروه آزمایشی نیازمند مطالعه دقیق تر و برنامه ریزی صحیح برای قبول شدن در کنکور هستند .به دانش آموزان رشته انسانی توصیه می کنیم منابع کنکور انسانی را مطالعه کنیدو اگر در انجام برنامه ریزی درسی برای کنکور انسانی سوالی دارید می توانید با مشاوران  سایت پی سی کلاس کمک بگیرید تا نحوه مطالعه صحیح کنکور سراسری  را برای شما انجام دهند . برای این کار می توانید از همایش رایگان مشاوره  پی سی کلاس استفاده کنید . در این سایت تدریس خصوصی کنکور علوم انسانی با بهترین استاد کنکور انسانی را با بهترین قیمت برای خود انتخاب کنید.

تدریس خصوصی کنکور علوم انسانی

 

 

پانوشت:کنکور علوم انسانی،کنکور انسانی ۹۷،کنکور انسانی ۹۶،سوالات کنکور انسانی،کنکور ۹۵انسانی،منابع کنکور انسانی ۹۷،
ضریب در س های کنکور انسانی ،پاسخنامه کنکور انسانی ۹۵،دانلود سوالات کنکور انسانی،ضرایب دروس کنکور انسانی،سوالات کنکور انسانی ۹۵،
منابع کنکور انسانی،دروس کنکور انسانی،کنکور ۹۶ انسانی،کنکور آسان،کنکور ارزان،کنکور آزمایش آنلاین،تدریس خصوصی کنکور علوم انسانی،
کنکور انسانی با دیپلم تجربی،کنکور انسانی ۹۴،کنکور انسانی ۹۵،کنکور انسانی ۹۳،کنکور انسانی ۹۲،سوالات کنکور ۱۰ سال گذشته،کنکور انسانی ۹۸،
دانلود سوالات کنکور انسانی،کنکور انسانی ۹۶ با پاسخ،کنکور انسانی ۸۱،کنکور انسانی ۸۳،کنکور انسانی ۸۲،استاد کنکور،تدریس خصوصی کنکور انسانی

 

 

X