حضور مؤثر در کلاس درس

کلاس پی سی کلاس

کلاسهر دانش آموز باید بداند که دقت کردن به درس معلم و یاد گرفتن مباحث  درس اهمیت ویژه ای دارد.و گام اول موفقیت می باشد.در کلاس درس به حرف معلم گوش دهید و نکات را یادداشت برداری کنید.ولی این یادداشت برداری نبایستی مانع از توجه شما به معلم شود و نتوانید مطالب بعدی را دنبال کنید.سعی کنید اول بفهمید بعد بنویسید.در بحث های کلاسی شرکت کنید و به سوالات معلم پاسخ دهید.مطلبی را هم که متوجه نشدید در همون جلسه  بپرسید.

قبل از شروع درس و در خانه مباحث درسی که معلم می خواهد آموزش دهد را بخوانید به طوری که یک پیش زمینه از مطلب داشته باشید.و هر چیزی که متوجه نشده اید با دقت بیشتری گوش دهید. شنونده فعال باشید.

حضور مؤثر در کلاس درس

دانش اموزان موفق به طور مستمر در کلاس درس حضور دارند. و سعی می کنند تمرکز حواس عالی داشته باشند. درصد زیادی از یادگیری در کلاس درس انجام می شود.

یادگیری درسی که زمان تدریس آن در کلاس حاضر نبوده اید آسان نیست.و باعث می شودحجم زیادی از فعالیت شما در منزل کم شود.بدین منظور یک دانش اموز بایستی  با برنامه مدرسه ،کلاس و معلم هماهنگی داشته باشد.و با ان حرکت نمایید و تعجیل نکند.که ذهن دانش آموز را آشفته می کند.همان قدر که عقب بودناز برنامه مدرسه شما را از جذب مطالب بعدی محروم می کند.

هر روز صبح قبل از رفتن به مدرسه این جمله را تکرار نمایید((تمام تلاشم را می کنم تا در شنونده ای خوبی باشم)).

 

پانوشت:در سایت پی سی کلاس شما می توانید به طور آنلاین یک کلاس درس ایجاد نمایید . و به طور آنلاین کلیه دروس پایه های تحصیلی را آموزش دهید.کلیه دروس را می توانید در سایت پی سی کلاس آموزش ببینید و یاد بگیرید . همچنین در سایت پی سی کلاس می توانید از فیلم های آموزشی و نمونه سوالات امتحانی و جزوات بهره مند گردید

X