تدریس خصوصی طراحی سایت

0 دانشجو ثبت نام کرد

  آموزش طراحی سایت

  در عصر حاضر تمامی مشاغل برای عقب نماندن از رقیبان خود از روش های به روز برای معرفی و ارائه محصولات و خدمات استفاده میکنند.طراحی وب سایت یکی از پر طرفدارترین راه ها برای ارائه و معرفی خدمات و محصولات مشاغل است.

  در این بین عده ای سعی داردند که از این استقبال ایجاد شده در زمینه طراحی سایت ،کسب درآمد داشته باشند.یکی از مزایای موجود در این تصمیم امکان دورکاری با شرکت های طراحی سایت است.که بسیار در صرفه جویی در وقت و هزینه کمک کننده میباشد.اما قبل از اینکه به مزایا ی این نوع کسب درآمد فکر کنید باید به این نکته توجه داشته باشید که آیا تخصص لازم را در طراحی سایت دارید یا نه؟

  اگر پاسخ شما منفی است باید گفت آموزشگاه بسیار مناسبی را برای آموزش طراحی سایت حرفه ای برگزیده اید.با پی سی کلاس میتوانید در زمان اندک به درجه ی حرفه ای در طراحی وب سایت رسیده و از این طریق درآمد زایی کنید.

  سایت آموزش آنلاین پی سی کلاس این امکان را برای شما ایجاد میکند.تا به صورت مجازی و حضوری(در صورت درخواست) صفر تا صد آموزش طراحی وب سایت را با روش های مختلف که خواهان آن باشید به شما همراه با اساتید با تجربه و متخصص بگذرانید.

  آموزش طراحی وب سایت

  آموزش طراحی سایت حرفه ای

  طراحی وب سایت عملی بسیار کاربردی برای کسانی است که میخواهند در منزل و به صورت دورکاری با سایر سازمانها به کسب درآمد بپردازند.

  در آموزش طراحی سایت بهتر است ابتدا مفاهیمی که در ادامه گفته میشود فرا بگیرید تا به بهینه بودن سایت ساخته شده از سمت شما کمک کند.

  انتخاب روش طراحی سایت بستگی به علاقه و میزان زمانی که شما برای به بازدهی رسیدن در نظر دارید،بستگی دارد.سایت آموزشی پی سی کلاس این اطمینان را به شما میدهد که با روش دلخواه خود به تخصص رسیده از این تخصص به کسب درآمد برسید.

  چیزهایی که در طراحی سایت باید یاد بگیرید:

  در آموزش طراحی سایت،ابتدا باید بر روی مفاهیم تئوری سایت آشنایی کامل پیدا کنید.مثل:طراحی سایت چیست؟،انواع روش های طراحی سایت،آشنایی بر روی ایجاد دامنه و هاست و…

  حال به معرفی انواع روش های ساخت سایت برای انتخاب راحت تر شما میپردازیم.

  HTML در واقع زبان محوری در ساخت سایت و راهی است برای ایجاد ارتباط بین طراح سایت و مرورگر است.XHTML ورژن جدیدتر ازHTMLاست. کد نویسی درست و دقیق با زبانXHTML میتواند سایتی با کمترین خطا و مشکل بسازد.

  طراحی سایت

  CSS:

  زبانی است که طراحی قالب سایت توسط آن در سایت هایی که با زبانHTMLنوشته شدند را برعهده دارد.در واقع CSS تنظیمات گرافیکی سایت که به کاربر پسند بودن آن کمک میکند توسط زبان برنامه نویسی CSSصورت میگیرد.

  ASP:

  این زبان برنامه نویسی از نوع تحت وب و سمت سرور است.یعنی ارتباط بین کاربر و با صفحات سایت را در وب های داینامیک است.

  PHP:

  این زبان برنامه نویسی مانند زبان ASP تحت وب و سمت سرور است.تنها تفاوت بین این دو زبان کد باز (open sours)بودنPHPمیباشد.هر کدام از این زبانها توانایی خود را دارند .که بسته به نیاز و امکانات ،توسط طراحان سایت انتخاب میشوند.

  جاوا اسکریپت:
  زبان برنامه نویسی نام برده شده سمت کاربر است و برخلاف سایر زبانها که توسط سرور اجرا میشدند.این زبان با مرورگر کاربر اجرا میشود.

  آموزش طراحی سایت با وردپرس

  آموزش طراحی سایت با وردپرس

  CMS(سیستم مدیریت محتوا)نرم افزاری است که تمامی امکانات لازم را برای ساخت سایت به روز و کاربر پسند رافراهم میکند.در طراحی وب  سایت با نرم افزارهای مدیریت محتوا نیازی به تخصص در زمینه زبانهای برنام نویسی نیست و به راحتی میتوان سایتی حرفه ای با استفاده از ابزار های موجود ساخت.همچنین زمان ساخت سایت با این نرم افزارها به نسبت ساخت سایت با زبانهای برنامه نویسی کمتر میباشد.وقتی آموزش طراحی سایت  با وردپرس را میبینید توانایی این را پیدا میکنید تا در زمان کم به درجه طراحی سایت حرفه ای رسیده و بتوانید به درآمد زایی برسید.

  آموزش طراحی سایت حرفه ای

  آموزش طراحی سایت با وردپرس

  پی سی کلاس این پیشنهاد را به شما میدهد تا بدون اینکه دانش تخصصی داشته باشید.طراحی سایت حرفه ای کنید.این امکان تنها با روش توضیح داده شده یعنی نرم افزار های مدیریت محتوا امکان پذیر است.این روش بسیار به روز بوده و اکثر شرکت های طراحی وب سایت از این امکان استفاده میکنند.همچنین زمان یادگیری ، به بازدهی رسیدن و طراحی سایت حرفه ای کمتر است.

  با آموزش دیدن طراحی سایت با وردپرس شما چگونگی نصب وردپرس ، ایجاد پایگاه داده برای وردپرس ،  نصب قالبها و افزونه ها و سفارشی سازی آنها ، قرار دادن نوشته ها و منو ها و… ، ایجاد هاست و دامنه و نحوه کارشان و تمامی عوامل باقی مانده دیگر  که یک سایت لازم دارد.یادگیری تمامی این موارد به طراحی سایت حرفه ای شما کمک شایانی خواهد کرد.

  آموزش طراحی سایت ارزان این امکان را برای شما فراهم میکند تا با نوین ترین روش ها طراحی سایت با وردپرس را فرا گرفته و از آن بهره ببرید.

  آموزش طراحی سایت ارزان 

  در آموزش طراحی سایت ارزان تمامی زبان های برنامه نویسی گفته شده از مبتدی تا حرفه ای آموزش داده خواهد شد.برای ثبت دوره خود در بخش درخواست استاد دوره ی خود را ثبت نمائید.راه دیگری که برای ثبت دوره آموزش طراحی وب سایت وجود دارد تماس با کارشناسان پی سی کلاس و گرفتن مشاوره رایگان از آنهاست.در این روش شما فیلد مورد نظر را اعلام کرده و دوره ی خود را مشخص مینمائید.بعد از ثبت درخواست خود آموزش شما پس از هماهنگی های لازم شروع میشود.اگر بعد از شروع آموزش طراحی وب سایت از استاد خود رضایت کافی را نداشتیدوامکان آن وجود دارد تا استاد مربوطه را تغییر دهید.

  آموزش طراحی سایت ارزان

  برای اطلاع کامل از چگونگی شرکت در آموزش آنلاین پی سی کلاس در اینجا کلیک نمائید.

  قوانین!

  همراهان گرامی برای اطلاعات بیشتر از قوانین وحقوق کاربران به بخش قوانین مراجعه نموده و مطالب موجود مربوط را کاملا مطالعه نمائید.

  آموزش طراحی سایت
  پی نوشت:آموزش طراحی سایت ،  آموزش طراحی سایت با وردپرس ، آموزش طراحی سایت ارزان ، آموزش طراحی سایت حرفه ای ، آموزش طراحی وب سایت  .

  شرکت در دوره

  ابزارک جستجوی پیشرفته دوره ها

  X