تدریس خصوصی ریاضیات گسسته پیش دانشگاهی

0 دانشجو ثبت نام کرد

  ریاضیات گسسته

  ریاضیات گسسته

  تدریس خصوصی ریاضیات گسسته به صورت آنلاین در سایت پی سی کلاس به طورکامل و فصل به فصل به صورت آنلاین انجام میشود.دوره های تدریس خصوصی توسط  اساتید  برگزیده  مجرب کشور صورت می گیرد.درس ریاضیات گسسته  شامل مباحث بسیار مهم در کنکور سراسری است و یادگیری دقیق و مفهومی آن یکی از قدم های موفقیت در کنکور سراسری می باشد.با شرکت در دوره های آنلاین تدریس خصوصی ریاضیات گسسته قبولی خود را در امتحانات مدرسه و کنکور تضمین کنید .

  • تدریس آنلاین ریاضیات گسسته پیش دانشگاهی:

  تدریس آنلاین ریاضیات گسسته پیش دانشگاهی در سایت پی سی کلاس به طورکامل و فصل به فصل انجام می شود. همچنین دوره های تدریس خصوصی توسط  اساتید  برگزیده  مجرب کشور صورت می گیرد.درس ریاضیات گسسته پیش دانشگاهی شامل مباحث بسیار مهم در کنکور سراسری است و یادگیری دقیق و مفهومی آن یکی از قدم های موفقیت در کنکور سراسری می باشد.با شرکت در دوره های آنلاین و تدریس خصوصی ریاضیات گسسته قبولی خود را در امتحانات مدرسه و کنکور تضمین کنید .

  • تیزهوشان ریاضیات گسسته در سایت پی سی کلاس:

  تمام دانش آموزانی که می خواهند درس ریاضی یازدهم تجربی خود را قوی کنند و در تیزهوشان ریاضیات گسسته شرکت نمایند . می توانند به سایت پی سی کلاس مراجعه فرمایند و در آزمون ریاضیات گسسته خود را تخمین بزنند. در این سایت تمامی سوالات مربوط به تیزهوشان و آموزش دروس برای آزمون های تیزهوشان ریاضیات گسسته فراهم شده است.

  سر فصل های تدریس خصوصی ریاضیات گسسته ریاضیات گسسته:

  تدریس خصوصی ریاضیات گسسته

  قسمت اول:گراف ها و کاربرد های آن:

  گراف در ریاضیات ابتدایی به نمودار تابع اشاره دارد .گراف یک مدل ریاضی برای یک مجموعه گسسته است،در واقع گراف در اصطلاح ریاضی دانان به معنی مجموعه نقاط و خطوط به هم  پیوسته است که اعضای آن ها به طریقی به هم متصل هستند.

  فصل ۱- آشنایی با گراف

  فصل۲ــ چند ویژگی ساده و چند رده ی خاص گراف

  فصل۳ــ  درخت و ماتریس

  قسمت دوم:نظریه ی اعداد

  فصل ۴ــ کلیات و تقسیم پذیری

  فصل۵  ــ اعداد اول

  فصل ۶  ــ همنهشتى

  قسمت سوم:مباحثى دیگر از ترکیبات

  فصل ۷ــ مدل هاى شهودى و تجسمى درترکیبات

   قسمت چهارم : احتمال

  آغاز نظریه ی احتمال به اواسط قرن هفدهم برمیگردد که امروزه نظریه ی احتمال با بسیاری از شاخه های دیگر ریاضیات و بسیاری از حوزه های طبیعی تکنولوژی و اقتصاد مرتبط است.

  فصل ۸    ــ احتمال

  فصل ۹ــ توزیع های گسسته احتمال

  برای مشاهده تمام اساتید پی سی کلاس کلیک فرمایید

  پانوشت:تدریس خصوصی ریاضی عمومی ۱و ۲تدریس خصوصی ریاضی و آمارتدریس خصوصی ریاضیات ۳تدریس خصوصی و آنلاین حساب دیفرانسیل و انتگرال -جزوه و کتاب حساب دیفرانسیل و انتگرال –تدریس خصوصی حساب دیفرانسیل و انتگرال-تدریس خصوصی حسابان-جزوه و کتاب حسابان-تدریس خصوصی ریاضی ۱تدریس خصوصی جبر و احتمال

  نقد و بررسی دوره

  نامعلوم

  امتیاز
  • 5 ستاره0
  • 4 ستاره0
  • 3 ستاره0
  • 2 ستاره0
  • 1 ستاره0

  هیچ نقد و بررسی برای این دوره ثبت نشده است.

  اعمال برای دوره30 ظرفیت باقیمانده
  • دسترسی نامحدود
  • 30 ظرفیت

  ابزارک جستجوی پیشرفته دوره ها

  X