• سبد خرید شما خالی است.

 • ورود

تدریس خصوصی عربی پایه نهم

مشکل دانش اموزان در درس عربی به خاطر عدم شیوه تدریس جذاب از سوی معلمان است.هدف اصلی بنده علاقه مند کردن بچه ها به عربی است

0 دانشجو ثبت نام کرد

  کتاب عربی نهم

  عربی نهم

  • تدریس آنلاین عربی پایه نهم:

  تدریس آنلاین عربی پایه نهم در سایت پی سی کلاس توسط دبیران عالی و باتجربه با روش های آسان و مفهومی تدریس داده می شود.همچنین در این سایت که به صورت آنلاین می باشد،تدریس خصوصی عربی پایه نهم و همچنین تمامی دروس مقاطع متوسطه و کنکور آموزش داده می شود.با تدریس آنلاین و خصوصی خود را به موفقیت برسانید.

  • تیزهوشان عربی پایه نهم:

  تمام دانش آموزانی که می خواهند درس عربی خود را قوی کنند و در تیزهوشان عربی پایه نهم شرکت نمایند. می توانند به سایت پی سی کلاس مراجعه فرمایند و در آزمون عربی پایه نهم خود را تخمین بزنند. در این سایت تمامی سوالات مربوط به تیزهوشان و آموزش دروس برای آزمون های تیزهوشان عربی نهم فراهم شده است.

  تدریس خصوصی عربی پایه نهم

  سرفصل تدریس خصوصی عربی پایه نهم

  الدری الاول:مراجعة دروس الصف السابع و الثامن

  الدرس الثانی:قوانین المرور

  الدرس الثالث:جسر الصداقة

  الدرس الرابع:الصبر مفتاح الفرج

  الدرس الخامس:الرجاء

  الدرس السادس:تغییر الحیاة

  الدرس السابع:ثمرةالجد

  الدرس الثامن:حوار بین الزائر  و سائق سیارة الاجرة

  الدرس التاسع:نصوص حول الصحة

  الدرس العاشر:الامانة

  المعجم

  در سایت پی سی کلاس با منابع و دوره های آموزشی که وجود دارد این امکان را دارا میباشد که شما در امتحاناتی که در پیش روی خود دارید موفقیت را کسب نمایید و به شما از لحاظ درسی کمک میشود و خیالتان راحت و بدون استرس میشود،برای همین در لینک زیر استادان این سامانه موجود میباشند که شما میتوانید با کلیک بر روی آن نگاه کنید.

  برای مشاهده تمام اساتید پی سی کلاس در زیر کلیک فرمایید.

  پانوشت:دانلود کتاب عربی نهم،جواب عربی نهم ،سوالات عربی نهم ، سوال عربی نهم ، نمونه سوال عربی نهم،امتحان عربی نهم،جواب کتاب عربی نهم ،دانلود نمونه سوال عربی نهم، قواعد عربی نهم،نمونه سوال عربی نهم نوبت دوم،تدریس آنلاین عربی پایه نهم،تدریس خصوصی عربی پایه نهم

  برای ارزیابی این پست کلیک کنید!
  [تعداد: 0 میانگین: 0]

  ابزارک جستجوی پیشرفته دوره ها

  X